🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Вікторія ГорбікРобота
21 грудня 2021, 11:31
2021-12-21
Велика таємниця! Чому Міноборони приховує кількість айтішників?
21 грудня Міністерстві оборони надали відповідь на запит, який dev.ua розсилав усім міністерствам. Ми спитали, скільки IT-фахівців працюють в цих установах, чим вони займаються, і в яких вакансіях є необхідність. Відповідь Міноборони здивувала.
У відповіді на запит про IT-фахівців, які працюють у Міноборони, заступник гендиректора директорату, керівник експертної групи планування та впровадження політик директорату політики цифрової трансформації та інформаційної безпеки у сфері оборони, полковник Сергій Галушко відповів таке:
«Штатна чисельність та укомплектованість оргструктур — це інформація з обмеженим доступом».
Цікаво, що чисельність збройних сил України перебуває у відкритому доступі, включаючи кількість військовослужбовців, одиниць бойової техніки та опис служб бойових формувань.
Військові будні українського IT: як працює найперспективніша галузь економіки
Українська IT-сфера вже давно показала внутрішньому ринку свої сильні сторони. Але війна, розпочата рф, могла б зруйнувати всю міць промисловості, побудовану роками. Нестабільний зв’язок, відсутність нових клієнтів, втрата проектів, а також нестача співробітників спричиняють великі втрати в бізнесі. Проте IT-ринок день у день доводить, що незважаючи на війну, кожен готовий працювати на благо України.
Владислав Савченко, засновник компанії Powercode, президент «Європейської асоціації програмної інженерії» EASE розповів про те, з якими труднощами зараз зіткнулися IT-компанії і як держава підтримує ринок.
«Виплачували зарплатню працівникам під звуки пострілів російських військ». Чим сьогодні живе місто Конотоп і його IT
Місто Конотоп назавжди увійшло в історію війни з росією завдяки відео, де місцеві жінки розповіли окупанту, що в нього будуть проблеми з потенцією. Це було в перші дні вторгнення до України. Чим сьогодні живе районний центр Сумщини, нам розповів Дмитро Гланц — CEO місцевої IT- компанії Grodas.