Відділ новинТаке життя
18 листопада 2021, 15:05
2021-11-18
«ПриватБанк» скорочує сотні айтішників? Ми дізналися, чи так це, і що взагалі відбувається
Telegram-канал спільного представницького органу профспілок «ПриватБанку» «ПрофПриват» 15 листопада опублікував внутрішній документ банку, в якому говориться про зміни в структурі IT-підрозділів і скорочення 771 штатної одиниці. Олег Серга, прессекретар «ПриватБанку», розповів редакції dev.ua чи будуть звільнені люди.
Telegram-канал спільного представницького органу профспілок «ПриватБанку» «ПрофПриват» 15 листопада опублікував внутрішній документ банку, в якому говориться про зміни в структурі IT-підрозділів і скорочення 771 штатної одиниці. Олег Серга, прессекретар «ПриватБанку», розповів редакції dev.ua чи будуть звільнені люди.
У документі йдеться про ліквідацію департаменту розробки систем клієнтських даних, підрозділу автоматизації банківських послуг, телекомунікації та технологічної підтримки користувачів, управління корпоративною інфраструктурою та операційними функціями, в тому числі й скорочення посади директора з інформаційних технологій.
При цьому в тому ж документі зазначено, що банком для співробітників створюються нові підрозділи з тих, які ліквідуються.
Олег Серга підкреслив, що документ був викладений без відповідних коментарів в контексті організаційних змін всередині банку, а це вводить в оману і може призвести до висновків, які не відповідають дійсності.
«Що стосується штату IT-підрозділів, то він залишиться незмінним до кінця 2021 року, а далі тільки розширюватиметься», — акцентує прессекретар.
У команді базових IT-фахівців, без діджитал-банкінгу, на поточний час працюють понад 2200 співробітників.
Причиною такої реструктуризації став аудит в IT, який виявив можливості для удосконалення структури, яка налічує понад 60 департаментів в зоні CIO і 108 IT-менеджерів. Водночас IT-підрозділи працюють в ізольованому режимі. Реорганізація дозволить поліпшити обмін інформації та взаємодії між співробітниками, дозволить виключити дублювання деяких функцій і поліпшить ефективність процесу їх розробки й запуску. Про це також писати ain.ua.
Як американський IT-фахівець українського походження потрапив до ЗСУ. Розповідь бабусі про онука-айтішника
Двоє вчителів з Миколаєва, чоловік і дружина похилого віку, рятуючись від війни, наприкінці березня виїхали з Миколаєва. Тепер живуть у нідерландській в’язниці у місті Бреда, яка перероблена під гуртожиток для тимчасових переселенців, та чекають, коли можна буде повернутись додому. Вони мають п’ятеро дітей і вже тринадцять онуків.
Один з онуків, директор та співробітник комп’ютерної фірми, яка займається адмініструванням та налагодженням комп’ютерних мереж, громадянин Америки, живе в Каліфорнії вже 15 років. З початку війни він прагнув захищати Україну на передовій зі зброєю в руках. У нього далеко не відразу вдалося потрапити до лав ЗСУ, для громадян інших країн це дуже складно, але тепер він там. Його бабуся розповіла журналісту dev.ua, який шлях йому довелося пройти.
На її прохання та з метою безпеки ім’я героя ми змінили. Імена бабусі та дідуся вони також просять залишити в таємниці. Далі пряме мовлення бабусі.
Джуни більше не потрібні. 5 важливих висновків з дослідженння ринку праці в IT
DOU проаналізували майже 140 тисяч вакансій на jobs.dou.ua. І дізналися, як змінився ринок праці під час повномасштабного вторгнення росії. dev.ua публікує 5 найцікавіших висновків.