Як зауважила Олена Самборська, «Дія.City» був створений спеціально під IT-галузь, і фактично це режим, який враховує більшість особливостей індустрії.
«Які переваги ми бачимо для себе? Цей режим для великої кількості клієнтів є достатньо зрозумілим. Коли ти пояснюєш, що компанія в „Дія.City“, у нас є гіг-контрактори й штатні працівники, це цілком окей для великих системних клієнтів», — розповіла керівниця та HR-директорка Luxoft в інтерв’ю для DOU.
Також це привабливі податкові умови. Мало які країни у світі пропонують такі сприятливі умови оподаткування, як у «Дія.City».
Крім того, є зобов’язання держави утримувати цей режим 25 років. Це також достатньо серйозні гарантії, які дозволяють компанії рухатись у напрямі «Дія.City» й почуватися більш-менш спокійно.
«Ми розуміємо всі ризики, але насправді ця ідея була створена під ІТ-галузь для того, щоб підштовхнути її до подальшого розвитку. От, власне, тому ми тут, тому ми підтримуємо. І я скажу, що насправді в роботу над цим законом була залучена вся індустрія: ми детально обговорювали кожне положення цього закону, знаходили компроміси, робили це разом із державою. Мені здається, це унікальний випадок, коли й держава, і бізнес співпрацювали й створили достатньо якісний продукт», — підкреслила Самборська.
Про гіг-контракти
Компанія розробляє процес впровадження гіг-контрактів і підготовлює внутрішні системи, яких дуже багато, тому це потребує певних часових ресурсів.
«Зараз ми плануємо запустити пілот, у якому буде брати участь певна кількість наших спеціалістів, і перевести їх на гіг-контракт. Подивитися, як наші внутрішні системи реагують, протестувати процеси. А після цього ми будемо запрошувати стати гіг-контракторами більше наших спеціалістів».
«Не женіться за топчиком, який ви зможете придбати колись потім». Program Manager Luxoft не мислить свого життя без велопокатушок. Ось його поради бажаючим долучитися
«Навколо IT» — нова рубрика, в якій ми збиратимемо все корисне для життя айтішника, яке не стосується його роботи. Виявляється, у айтішників різні хобі. Ми вже писали про айтішників-бігунів, плавців, художників, музикантів, танцівників, а також заводчиків собак.
Герой сьогоднішнього матеріалу ― Максим Мох, Program Manager, який захоплюється велоспортом і знає про нього майже все. dev.ua Максим розповів, як обирав своє захоплення та дав поради, як і де краще займатися велоспортом.
Навіщо IT-компанії офіси в Україні під час війни. Досвід Luxoft
Львів, Хмельницький, Вінниця, Чернівці, Рені — саме в цих містах сьогодні працюють офіси IT-компанії Luxoft Ukraine. Журналіст dev.ua побував в деяких з них та поспілкувався з тими фахівцями, які там працюють. Навіщо це айтішникам та які переваги в офісних приміщеннях бачить роботодавець, читайте в нашому матеріалі.