💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олександр КузьменкоGameDev
27 вересня 2024, 11:07
2024-09-27
Українська Pushka Studios допомагала з розробкою оригінальної гри The Plucky Squire
У вересні відбувся реліз пригодницької гри The Plucky Squire від студії All Possible Futures, яку видає відома Devolver Digital. Як повідомив CEO Pushka Studios Кірілл Мухін, українська компанія допомагала у створенні PC-версії та версій для консолей.
«Один із найбільших релізів для нашої команди в Pushka Studios на сьогодні!!! Неймовірно пишаємося нашою командою та вдячні нашим партнерам із Devolver Digital та All Possible Futures», — написав очільник Pushka Studios.
Він відзначив, що українська команда допомагала у спільній розробці основної версії для PC (Steam), а також відповідала за консолі Nintendo Switch, PlayStation та Xbox.
У The Plucky Squire персонажі виходять у тривимірний світ за межами сторінок своєї книги й можуть мандрувати з одного виміру в інший, щоб урятувати своїх друзів.
«Мандруйте між 2D- і 3D-світами у цій дивовижній пригоді, розв’язуйте головоломки, бийтеся з борсуками, літайте на реактивному ранці й долайте інші дивовижні випробування, ставши героєм книги казок, що втілилися в реальність», — йдеться в описі гри.
Реліз The Plucky Squire відбувся 17 вересня в Steam, де гра зібрала «дуже схвальні» відгуки — 83% з 800 рецензій гравців. В Україні гра коштує 600 грн; у ній немає української локалізації.
Як ламають відео-ігри та викладають їхні піратські копії? Розповідає програміст
Що, юний хакер, тобі цікаво, які ігри ще досі не крякнули? Тоді мерщій читай цю статтю. Нижче ми розглянемо, які технології використовуються для захисту ігор від злому. Також не пройдемо повз рекордсменів. Дізнаємося про рекордний час, за який вдалося зламати гру. Та розглянемо справжніх «міцних горішків».
Продам джуна дорого. Як аутсорсери та аутстафери обманюють замовників: 7 історій від розробників, на яких хотіли заробити
Чутки про те, що джунів продають як міддл- і сеньйор-фахівців виникають неспроста.
DOU поцікавився, чи траплялося в житті джунів таке, що їх ставили на проєкти, які не відповідали їхньому рівню знань та навичок. Виявилося, що такі випадки не поодинокі. Розповідаємо найцікавіші історії.