🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Вікторія ГорбікВійна
17 лютого 2024, 13:12
2024-02-17
Українські виробники друкують пілотні контролери для своїх дронів та кидають виклик китайським постачальникам
Благодійний фонд «Дикі Шершні» (Wild Hornets), який безоплатно збирає FPV-дрони для українських військових, виготовляє модулі польотного контролера для дронів, що допоможе звільнитись від китайських постачальників.
Благодійний фонд «Дикі Шершні» (Wild Hornets), який безоплатно збирає FPV-дрони для українських військових, виготовляє модулі польотного контролера для дронів, що допоможе звільнитись від китайських постачальників.
Що таке польотний контролер
Польотний контролер — це плата, на якій розміщується процесор, який забезпечує плавність та стабільність польоту дрона. Це основний елемент будь-якого квадрокоптера. Контролер польоту, як правило, є найдорожчою окремою частиною дрона.
Wild Hornets виробляють кілька різних типів дронів, як з FPV-камікадзе, так і з багаторазовими бомбардувальниками на малих 7-дюймових або більших 10-дюймових рамах. Зовсім недавно вони почали виготовляти квадрокоптер під назвою Wally з датчиками нічного бачення. В основі всіх них лежить той самий контролер польоту, і Wild Hornets може легко перемикати виробництво з одного типу на інший залежно від попиту.
Процес друку плати Wild Hornets показали у X (Twitter).
Завдяки збільшенню виробництва «Дикі Шершні» знизили вартість своїх FPV-дронів на майже 12%, з $400 до $350, пише Forbes, посилаючись на заяву представників виробників у нещодавньому інтерв’ю в подкасті WarTranslated.
Крім того, власні польотні контролери дозволяють знизити ризики залежності від китайських постачальників та завищення цін. Великі виробники, на кшталт SpeedyBee, розташовані в Китаї, який обмежив експорт деяких компонентів для безпілотників в Україну. Українські виробники безпілотників часто скаржаться, що їм важко отримати запчастини від китайських постачальників, і вважають, що з росіянами існують особливі відносини.
23 школи дронів, які допоможуть навчитись керувати безпілотником. Куди звернутись, щоби стати оператором БПЛА
Про важливість безпілотників та, відповідно, операторів вже говорять дуже багато та скрізь. Військові чекають, що штати БпЛА в бригадах мають розширити, особливо після оголошення створення «Сил безпілотних систем».
До переліку із зібраних нами закладів, які навчають операторів БПЛА, додалась ще одна 23-тя в цьому списку школа. Додаємо школу операторів USMT та оновлюємо інформацію по іншим закладам.
Якщо ви знаєте, хто ще навчає пілотів для безпілотників, пишіть на пошту [email protected].
(оновлений текст від 22 липня 2022)
На український ударний дрон PUNISHER зібрали понад 1,3 млн грн. Що може гроза командних центрів ворога
Дмитро Томчук повідомив, що найлегші та найменші ударні дрони PUNISHER, які не мають аналогів у світі, тепер коштують $70 000. Виробник додав у комплекс ще одного безпілотника, і тепер їх там два. Дмитро пише, що Юлія Черешня та Павло Харузов зібрали на комплекс більше 1,3 млн грн.
Раніше він розповів журналісту dev.ua, що вміють ці «пташки», та чому саме вони можуть переламати хід війни на користь України.
(текст від 1 червня 2022 року)
США в черговому пакеті допомоги надасть Україні дрони Switchblade 600. Подробиці про ці та інші «пташки», якими користуються українські захисники
Серед списку допомоги, яку пропонує Пентагон, є дрони-камікадзе Switchblade 600, які офіційний Київ просив передати раніше.
Контракт на дослідження та розробку для 10 дронів SwitchBlade 600 виробника Aerovironment, очікується протягом наступних 30 днів, заявила прес-секретар Пентагона Джессіка Максвелл в електронному листі до News Defense.
Ми зібрали список дронів, які використовують українці проти ворога, в тому числі і подробиці про Switchblade 600.
(текст від 17 травня 2022)