💳 Кожен. Повинен. Мати. Trustee Plus: криптогаманець і європейська платіжна картка з лімітом 50к євро 👉
Марія БровінськаРобота
22 жовтня 2024, 09:19
2024-10-22
«Напишіть мені відмову, я не хочу працювати». Рекрутерка оприлюднила переписку з кандидаткою, що сама попросила про відмову. Під дописом — сотні коментарів і понад 1000 реакцій. Що сталося?
Рекрутерка Анастасія К. поділилася в LinkedIn неймовірним кейсом — кандидатка сама попросила її написати відмову, оскільки не хоче працювати. Навіщо ж тоді вона розміщувала своє резюме на джобборді?
«Не можу одразу не поділитися, таке в моїй практиці вперше», — написала Анастасія й додала до допису скриншот переписки.
З діалогу видно, як кандидатка сама попросила фахівчиню з наймання написати їй відмову, оскільки її нібито змушує працювати чоловік.
«Цей кейс тягне на Оскар», — написала Анастасія та погодилась допомогти кандидатці написати відмову.
Рекрутерка резюмувала: «Любі чоловіки, ну досить вже змушувати працювати ваших любих жінок».
Допис Анастасії зібрав понад 1000 реакцій і сотні коментарів. Здебільшого це іронічні репліки та здивування. Утім, є й інші думки.
«Шкода жінок, які хочуть бути ніким. Мабуть, так виховували, що сидіти на шиї дорівнює прийти до успіху», — зазначає Senior Quality Assurance Engineer Катерина Кролевецька.
«Якраз у нашій країні такі жінки зараз, що самі рвуться до роботи й ніхто їх не примушує, а це якраз досить рідкісний випадок, що чоловік примушує», — констатує Богдан Соломіч, Full Stack Developer.
Ярослав Шкарупіло, remote contractor, запитав: «„І який має бути текст відмови, щоб усім одразу win-win?"Ви офігєнний дизайнер, але борщі у вас виходять ще кращі, тому відмовляємо, щоб не віднімати у вашої сімʼї, якій, безперечно, капець як із вами пощастило, можливість насолоджуватися витворами кулінарного мистецтва…»
«Прочитала й стало сумно, що чоловік із жінкою не можуть домовитись між собою за допомогою діалогу, а вдаються до маніпуляцій і брехні», — написала Senior Recruiter Іванна Пеліпей.
«Незнання англійської можна пробачити тільки двірнику». HR в LinkedIn запитала про те, навіщо публікувати вакансії англійською. Ось що відповіли айтішники
HR з Дніпра Любов Ковалевська в LinkedIn обурилася тим, що компанії виставляють вакансії на джоб-сайтах англійською мовою. Айтішники швидко пояснили, в чому справа.
«Сталася ситуація, якої не мало бути». Genesis втрапив у репутаційний скандал, дозволивши рекрутерам використовувати свій бренд для найму. На що жаліються кандидати
Розробник Нікола Щупило опублікував в LinkedIn сріншот переписки з рекрутеркою, що представилася від імені компанії IntellectoKids та холдингу Genesis, який викликав дискусію серед користувачів спільноти.
«Навряд чи можна вірити фідбекам компаній». Тестове в IT: робити чи не робити? Відповідають айтішники
Дизайнерка Анна Лазурко поскаржилася в LinkedIn, що жодна компанія, у яку вона робила тестове, не надала фідбек за її проханням чи без нього. «Отримали, ігнорили на тиждень-два, а потім „рухаємося з іншим кандидатом“. Це взагалі єдина фраза, якою мені відмовляють. Як зрозуміти, що ти робиш щось не так і не те, коли нема жодного фідбеку?», — запитала розчарована спеціалістка.
«Єдина команда, якою я буду керувати в росії, буде команда бомбардувальників». Як польська IT-компанія намагалася захантити українську рекрутерку для роботи з рф
Українська IT-рекрутерка Олена Ярнова розповіла в LinkedIn історію про те, як польська IT-компанія намагалася зробити їй пропозицію з роботи. Проте в ній було кілька неприпустимих для неї умов.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі