🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Наталя ХандусенкоРобота
7 грудня 2023, 10:33
2023-12-07
robota.ua запустила нову платформу «Рекрутинг для захисту України», де зібрані всі актуальні вакансії в армії
robota.ua оголосила про запуск спецпроєкту «Рекрутинг для захисту України». Ініціатива покликана допомогти українцям знайти роботу в лавах Сил оборони, а державі — вмотивованих військовослужбовців.
Вибір вакансій — за кандидатом. На сайті можна самостійно обрати підрозділ і посаду, відгукнувшись на вакансію, що відповідає вашому професійному досвіду.
Усі дані — захищені. Як зазначають у robota.ua, вони нікому не передають персональні дані без згоди кандидата. Крім того, відгукнутися на вакансію можна з анонімним резюме — приховавши ім’я, фото, контакти та колишніх роботодавців.
Інформаційна підтримка. Команда robota.ua готова надати кандидатам інформаційну підтримку на всіх етапах рекрутингового процесу та реагувати у випадку порушень.
«Ми віримо, що цей проєкт допоможе армії підсилитись професійними кадрами, а тим, хто вирішив захищати Україну, — самостійно обрати місце для військової служби», — зазначає Валерій Решетняк, CEO robota.ua.
«На платформі „Рекрутинг для захисту України“ кандидати самостійно обирають спеціальність, на яку вони хочуть мобілізуватися, попередньо ознайомившись з вимогами і деталями вакансій», — додав Сергій Лозко, директор з інновацій robota.ua.
Нагадуємо, що у середині листопада Міноборони почало рекрутинг до ЗСУ, підписавши договір із рекрутинговою агенцією Lobby X. Пізніше до проєкту «рекрутинг» приєднався український сайт працевлаштування Work.ua.
Минулого тижня один з користувачів на форумі DOU, спираючись на знайомого адвоката, поділився новою схемою ухилення від мобілізації для ІТ-спеціалістів. Про те, як вона працює, можна дізнатися за посиланням.
Обговорення нових функцій і інновацій у роботі сервісу Robota.ua викликає зацікавлення. Особливо вражає, як сучасні технології можуть підвищити ефективність рекрутингу.
Обговорення нових функцій і інновацій у роботі сервісу Robota.ua викликає зацікавлення. Особливо вражає, як сучасні технології можуть підвищити ефективність рекрутингу.
Цікаво, що в статті не згадується розділ аналітики у Helper, який дозволяє детально оцінити результати рекрутингових кампаній. Більше про цей розділ можна дізнатися за посиланням тут https://budni.robota.ua/recruiting/chi-znayete-vi-naskilki-efektivniy-vash-rekruting-zazirnit-u-noviy-rozdil-analitiki-u-helper