🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Наталя ХандусенкоНавколо IT
29 лютого 2024, 13:00
2024-02-29
Айтівець знайшов технологічне рішення для боротьби з гучною музикою сусідів, зламавши їхні Bluetooth колонки
Сусіди розробника Роні Бандіні з Аргентини полюбляли гучно слухати музику у стилі Reggaeton в один і той же час. У айтівця були два варіанти розв’язання цієї проблеми: поговорити з сусідами або створити рішення, скориставшись своїми навичками. Він обрав, звісно, останнє.
Сусіди розробника Роні Бандіні з Аргентини полюбляли гучно слухати музику у стилі Reggaeton в один і той же час. У айтівця були два варіанти розв’язання цієї проблеми: поговорити з сусідами або створити рішення, скориставшись своїми навичками. Він обрав, звісно, останнє.
Роні Бандіні створив рішення за допомогою Raspberry Pi та штучного інтелекту, яке автоматично реагує на виявлення музики Reggaeton. Коли Raspberry Pi виявляє музику Reggaeton, він створює перешкоди для сусідніх динаміків Bluetooth і звук спотворюється, пише Tom’s Hardware.
Але, як зазначає айтівець, щоб це спрацювало, потрібно бути близько до колонок, а також це рішення може підійти не для всіх динаміків Bluetooth.
Цей пристрій для глушіння Bluetooth працює на онові Raspberry Pi 3 B+. Він підключений до OLED-дисплея DFRobot з роздільною здатністю 128×32px. Звук прослуховується за допомогою USB-мікрофона, а кнопка керує тим, коли система виконує перевірку для прослуховування будь-якої потенційної музики Reggaeton.
За словами Бандіні, Pi працює під керуванням операційної системи Raspberry Pi OS. Система штучного інтелекту, що керує процесами машинного навчання, називається Edge Impulse. Завдяки їй Бандіні зміг навчити Pi слухати музику і, зокрема, визначати, чи можна класифікувати відтворювану пісню у стилі Reggaeton чи ні.
Більше технічних деталей про проєкт Роні Бандіні розповів на сайті Hackster.
QA Lead у Kiss My Apps Group (Netpeak Group) із дитинства грає на трубі й каже, що музика сприяє продуктивності. Історія досвідченого музиканта-айтівця
Російську розробницю можуть видворити з Естонії за ухилення від сплати податків
В Twitter Дмитро Малеєв зібрав хронологію постів російської розробниці, яка переїхала жити до Естонії, працює на американську компанію та платить податки в Грузії, і цим хизується. Ця ситуація стала резонансною серед спільноти соцмереж та навіть дійшла до колишнього президента Естонії, який пообіцяв особисто з цим розібратись. Про це пише DOU.
«На вхід в IT я відвів собі рік». Історія шеф-кухаря, що провалив 30 співбесід, та все ж отримав офер. Тепер він — розробник на енергетичному підприємстві
Киянин Віктор Ярош ― новоспечений айтішник. Хлопцю 26, і останні кілька років перевернули його життя з ніг на голову. Колишній кухар наважився створити власний бізнес із доставки їжі, та пандемія буквально вбила підприємницький запал Віктора. І тоді він вирішив увійти в IT. Хлопець пройшов десятки співбесід, отримав 30 відмов від роботодавців, та зрештою влаштувався програмістом у енергетичну компанію. Ось його історія.
«На одну нашу гармату п'ять ворожих». Розробник, якого в армію записав брат-близнюк, про розподіл у військкоматах, медогляди, забезпечення армії та жорстокі бої під Ізюмом
Full Stack WordPress Developer з чотирирічним досвідом Володимир Камуз 20 років тому пройшов строкову службу в 95-й окремій аеромобільній десантній бригаді. І після 24 лютого 2022 року Володимир знову повернувся туди — у його підпорядкуванні перебувало вісім бійців. Наразі ж він є членом мінометної батареї, де служить як аеророзвідник та коригувальник вогню на Ізюмському напрямку у званні молодшого сержанта. Свою історію з фронту розробник розповів DOU. Переказуємо найцікавіше.
«Працювати програмістом не так уже й легко». Він проміняв роботу на заводі Procter&Gamble на IT і тепер пише ПЗ для Versace і Jimmy Choo
Олександру Підгородецькому 25. І він уже кілька місяців працює на позиції Junior Web Developer у компанії Astound Commerce. Ще пару років тому хлопець і уявити не міг, що колись стане айтішником. Але життя розпорядилося інакше, і лише за пів року Олександр перекваліфікувався в айтішника, залишивши у минулому свою заводську реальність.
dev.ua розповідає історію хлопця, який свідомо став світчером і анітрохи не шкодує про це.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі