😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Марія БровінськаРобота
19 червня 2024, 10:10
2024-06-19
Українська IT-компанія Eventyr, яка входить до складу IdeaSoft.io та Sigma Software Group, вийшла на ринок Саудівської Аравії. Яка мета такого кроку?
Українська IT-компанія Eventyr, яка входить до складу IdeaSoft.io та Sigma Software Group разом з партнером планує трансформувати IT-сферу в Саудівській Аравії.
Українська IT-компанія Eventyr, яка входить до складу IdeaSoft.io та Sigma Software Group разом з партнером планує трансформувати IT-сферу в Саудівській Аравії.
Eventyr та провідна консалтингова компанія з дизайну та інновацій Taurus HCD об'єдналися, щоб посилити ринок ІТ розробки Саудівській Аравії.
«Поєднуючи наш досвід в технологічній та консалтинг сфері, гнучкий підхід, інноваційні рішення та вражаючу мережу партнерів Taurus, ми створимо унікальне рішення для клієнтів у регіоні Саудівській Аравії. Наше партнерство має на меті посилити саудівський ринок ІТ технологій та задовольнити зростаючі потреби клієнтів. Місія та бачення країни щодо впровадження передових технологій і стратегічних альянсів — наш головний орієнтир», — розповідає операційний директор Eventyr Олег Войтенко.
«Поєднавши міжнародний досвід Eventyr у технологічній сфері та вражаючий досвід з бізнес-консалтингу Taurus ми плануємо досягати великої мети. Це партнерство об’єднує наші сильні сторони для просування технологічних рішень, які подобаються людям.», в наших планах — відкрити два офіси в Ер-Ріяді та Джидді в Судівській Аравії та центр розробки у Європі», — зазначив Ахмед Каттан, керуючий партнер Taurus HCD.
«Ми вже розпочали кілька нових проєктів, включаючи ребрендинг двох будівельних компаній у Саудівській Аравії. Це лише початок! Ми раді впроваджувати технології та інновації на саудівський ринок через наше партнерство з Taurus», — ділиться генеральний директор Eventyr Даніель Слупський.
Чому ринок ІТ у Саудівській Аравії стрімко розвивається і має значний потенціал?
Vision 2030: стратегічна програма уряду Саудівської Аравії спрямована на диверсифікацію економіки та зменшення залежності від нафтових доходів. У межах Vision 2030 значну увагу приділено розвитку цифрових технологій, інновацій та ІТ-інфраструктури.
National Transformation Program (NTP): програма включає численні проєкти, спрямовані на модернізацію та цифровізацію державних послуг, створення смартміст і розвиток ІТ-галузі.
Інвестиції в інфраструктуру: створення технопарків та ІТ-хабів, таких як King Abdullah Economic City та King Abdulaziz City for Science and Technology. Також уряд активно підтримує стартапи через програми акселерації та фінансування, такі як Saudi Aramco Entrepreneurship Center (Wa’ed) та Saudi Arabian General Investment Authority (SAGIA).
Значний попит на кібербезпеку, хмарні технології, великий дані (Big Data) та штучний інтелект (AI). Активний розвиток електронної комерції, фінтех, цифрового здоров’я та смартміст.
Зростання числа приватних компаній, що працюють у сфері ІТ, таких як STC, Mobily та Zain KSA, а також міжнародних гравців, які розширюють свою присутність у Саудівській Аравії.
Джун шукає роботу? 10+ роботодавців про можливості для молодих спеціалістів в українському IT
Тисячі джунів — близьке майбутнє IT-індустрії, адже через війну чимало людей, що втратили роботу, вирішили переквалфікуватися і стати айтішниками. Чи буде для всіх робота? Не факт. Оскільки не всі компанії співпрацюють с початківцями. Та навіть ті, хто готує для себе кадри самостійно, з початку року зафіксували небувалий наплив бажаючих вчитися. Зокрема, тільки в EPAM Univercity заявки на навчання подали 18 000 охочих. Вже відновилися і перевершили довоєнні показники і IT-школи: кількість студентів в IT-школі Mate academy зросла вдвічі до 550 слухачів на навчанні повного дня, у GoIT — на 40% до 5000 студентів.
dev.ua розпитав роботодавців, які можливості вони мають для джунів та чи готові вони ростити собі кадри.
«Ситуація вже пройшла точку критичного дна». Що відбувається на ринку праці та чи є шанс на відновлення активного найму в українському IT
36% українців, які втратили роботу, не знають, як її шукати, рапортує Work.ua. Зокрема, 15% читачів dev.ua, згідно з опитуванням, також опинилися за бортом і наразі не працюють. Скаржаться на досить скромний найм у порівнянні з довоєнними часами і рекрутери. Висновок, що ринок кандидата через війну перетворився на ринок роботодавця, вже ні в кого не викликає сумнівів.
IT-компанії вербують в IT родичів своїх співробітників. Що пропонують Sigma Software, EPAM, DataArt, SoftServe, Luxoft
Українські офіси великих IT-компаній пропонують для родичів своїх співробітників особливі умови для входу в IT. DOU опитав низку компаній, які запустили ініціативи з навчання близьких своїх співробітників нової професії на тлі повномасштабної війни. Розповідаємо найцікавіше.
«Війна забрала в мого покоління 10 років життя». Як ми будемо вчитися IT під час та після війни: висновки Максима Почебута
Сьогодні, коли весь світ сколихнула війна в Україні, ми, українці, не припиняємо свою боротьбу за те, у що віримо, ми продовжуємо робити бізнес, ми продовжуємо працювати, ми продовжуємо навчатися. Якого впливу зазнала освіта, чи актуальне навчання в ІТ, на чому сфокусовані тренінгові центри великих компаній сьогодні, розповів dev.ua Максим Почебут, Chief Learning Officer у Sigma Software та віцепрезидент з питань освіти ІТ Асоціації України.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі