🚨⚡🚨 Біткоін по $100к. Час встановлювати Trustee Plus і випускати картку для розрахунків безкоштовно 👉
Микита КазимировГаджети
22 серпня 2022, 16:00
2022-08-22
Завжди «під рукою»: власник Tesla вбудував у себе чіп, щоб відкривати автомобіль (і не тільки)
Американець Брендон Делі вбудував собі у руку чіп, щоб відкривати Tesla за допомогою дотику. І це не єдиний чіп усередині нього. Про незвичайне застосування біотехнологій розповіло видання Teslarati.
39-річний Делелі встановив два чіпи. Перший відповідає за криптовалюту, другий — за різноманітні дані. За допомогою чіпів можна також отримати доступ до медичної інформації про Брендона.
Вживлення чипів проходило без анестезії. Втім, через невеликі розміри технології, чоловік не відчув особливого дискомфорту. Брендон став учасником бета-групи людей, яким уживили різні чіпи. Ними займається компанія Vivokey.
Вона постачає чіпи в спеціальних капсулах, щоб організм не почав їх відторгнення. Незабаром після вживлення чіпи приживаються серед органічних тканин.
Чіпи отримують постійні оновлення, які відкривають доступ до нових можливостей. Саме так у Брендона тепер виходить відкривати автомобіль Tesla без ключа.
Втім, сам Делелі визнає, що поки що чіпи годяться лише для «веселих трюків для вечірок». Тим же, хто переймається своєю безпекою, чоловік нагадав, що смартфони і так постійно відстежують наші рухи.
Чіпи коштували Брендону 300 доларів. Ще 100 доларів чоловік витратив на їхнє вживлення в себе. Не так вже й дорого, якщо замислитися. Втім, коли Vivokey виведе свою технологію із стадії бета-тестування, ціна може зрости.
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.
«Життя — це більше, ніж просто вирішення однієї проблеми за іншою». Ілон Маск написав колонку в китайському медіа. Які плани техногенія на найближче майбутнє?
Бізнесмен Ілон Маск написав колонку про сталу енергетику, мозкові імпланти та дослідження космосу в китайському виданні, що належить національній агенції з контролю за інтернетом та цензурою. Англійською текст переклав журналіст китайського держвидання «Сіньхуа» Янь Лю. Ми адаптували допис українською.
Українка стала Software QA Engineer в Tesla. Як проходила співбесіда і які умови роботи
Українка Вікторія Терещенко стала Software QA Engineer в Tesla. У блозі на DOU вона розповіла, як проходила співбеседу і які умови роботи в американській компанії.