AI & Content Creator Сергій С. опублікував вакансію, в якій, за його словами, пропонують чи не найменшу зарплату, яку фахівець зустрічав у IT-галузі.
«Це найнижча зарплата, яку я бачив в IT. А туди ще й AI приплели», — написав він і оприлюднив скриншоти
Кандидатові на посаду молодшого аналітика зображень пропонують оплату у 87 грн на годину.
«Як вам такі умови? Досвідчені HR порадили б це замінити на формулювання: „Стабільна заробітна плата“. Можна було б подумати, що це якась ноунейм компанія щось там видумує, та пройти повз. Але ні — це цілком солідна міжнародна компанія, яка надає рішення для інтелектуального збору даних», — зазначив Сергій.
За слоами Сергія, судячи з інформації з сайту компанії Scandit, їхні технології можуть знімати штрих-коди, текст, об’єкти та ідентифікатори.
«І ось компанія вирішила шукати молодшого аналітика зображень (МАЗ), який долучиться до роботи над проєктом SmartEye. Все звучить так, наче ви долучаєтесь до молодої команди в високотехнологічний стартап, який буде працювати над передовою моделлю оброблення зображень. Поки ви не ознайомитися з розділами „Що нам важливо“ та „Що ми пропонуємо“», — зазначає фахівець.
Сергій попоосив оцінити вакансію ChatGPT, і ось, що дізнався: «Навіть ChatGPT обурився з такої вакансії та написав, що 87 грн/год — це сміхотворно, за 50–70 годин на місяць виходить 4 350–6 090 грн. Це навіть не мінімалка, а просто якась „чайові для виживання“. CharGPT назвав це експлуатацією шкіряних», — розповів спеціаліст.
В коментарях до допису Сергія айтівці обурені такою пропозицією й залишають іронічні коментарі.
«За таку зарплату, навіть бронювання не запропонували?», — саркастично запитує дизайнерка Наталі Забейда.
«Скоріш за все вакансію створював ШІ», — зазначає дата аналітик Фредерік Ібара.
«Змушений відмовитись. Причина — надто лінивий». Рекрутерка запропонувала кандидатові вакансію помічника сисадміна, але той відмовився з цікавим формулюванням
«Если для вас русский язык проблема, на этом можем завершить». PM розповіла, як рекрутерка зі Львова навмисно вела переписку російською і відмовилася спілкуватися українською
«Поки я пишу даний пост, в мою адресу прилітають погрози». Рекрутерка поскаржилась на колишнього роботодавця через затримку виплати зарплати і заявляє про погрози від керівника компанії
«Чи є у мене талант, якщо комп’ютер може імітувати мене?». Штучний інтелект пише книги авторам Amazon Kindle. The Verge поспілкувався з авторами та виявив багато цікавого
Письменники-романісти використовують штучний інтелект для створення своїх творів. Видання про технології The Verge поспілкувалося з письменницею Дженніфер Лепп, яка випускає нову книгу кожні дев’ять тижнів, й дізналося про те, як працює штучний інтелект для написання романів. Наводимо адаптований переклад статті.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі