💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Наталя ХандусенкоНавколо IT
25 липня 2023, 15:40
2023-07-25
У школах України тестують пілотний проєкт із навчанням за допомогою VR та AR
У грудні 2022 року стартував пілотний проєкт застосування технологій віртуальної (VR) та доповненої (AR) реальностей для шкільного навчання, у якому взяли участь учні 7–11 класів Тернополя, Луцька, Хмельницького та Кам’янця-Подільського.
У межах пілотного проєкту учні вивчали фізику: проводили лабораторні роботи за допомогою шоломів віртуальної реальності й спеціального програмного забезпечення, яке «оживляє» підручник. Навчання проходило у приміщеннях освітніх хабів, куди класи приходили зі своїми вчителями за графіком.
Навчальні матеріали розміщені на спеціальній платформі, де вже є 200 інтерактивних тривимірних лабораторних і практичних робіт із фізики за програмою Міністерства освіти та науки України. Нові матеріали з’являтимуться на платформі поступово, щоб покрити всі предмети й теми, які вивчають у школі.
Новий формат навчання надає реальне уявлення про предмети, матерії, явища та закони. Під час занять учні занурювались у віртуальний світ планет сонячної системи, виконували експерименти, використовуючи закон Ньютона, проводили корисні досліди за навчальною програмою.
23 школи дронів, які допоможуть навчитись керувати безпілотником. Куди звернутись, щоби стати оператором БПЛА
Про важливість безпілотників та, відповідно, операторів вже говорять дуже багато та скрізь. Військові чекають, що штати БпЛА в бригадах мають розширити, особливо після оголошення створення «Сил безпілотних систем».
До переліку із зібраних нами закладів, які навчають операторів БПЛА, додалась ще одна 23-тя в цьому списку школа. Додаємо школу операторів USMT та оновлюємо інформацію по іншим закладам.
Якщо ви знаєте, хто ще навчає пілотів для безпілотників, пишіть на пошту [email protected].
(оновлений текст від 22 липня 2022)
У 18 років «захантив» SoftServe, у 21 — відкрив власну компанію. Історія львівського IT-вундеркінда
Гліб Щур — випускник кафедри систем штучного інтелекту НУ «Львівська політехніка». На молодших курсах його запросила на роботу IT-компанія SoftServe, де він працював майже 3 роки розробником у R&D-відділі. А вже у 2021 році Гліб заснував власну компанію та став CSO у 21 рік. Розповідаємо історію львівського «самородка».
Якою буде нова інформатика в школах із вересня. У нас є інсайд
На початку навчального року 2022 в 50 українських школах запустять пілот: інформатика по-новому. А з вересня 2023 року новий курс повинен запрацювати у всіх українських школах.