🚨⚡🚨 Біткоін по $100к. Час встановлювати Trustee Plus і безкоштовно випускати картку для розрахунків 👉
Микита КазимировГроші
8 липня 2022, 14:04
2022-07-08
Web3-проекти з початку року сумарно втратили 2 мільярди доларів через шахраїв
Компанія CertiK, що спеціалізується на кібербезпеці блокчейн-проектів, поділилася новим звітом про безпеку Web3 у 2022 році. Виявилося, що із захистом у них все не дуже добре, бо сумарні втрати блокчейн-стартапів через шахраїв вже становлять 2 мільярди доларів.
У звіті йдеться, що блокчейн-сфера все ще насичена різними фішинговими схемами та експлойтами для крадіжки грошей. Через децентралізовану структуру Web3 шахраям часом буває дуже просто вкрасти чиїсь гроші.
Однією з основних загроз у другому кварталі 2022 року є так звані «швидкі позики». Технологія дозволяє моментально «позичити» величезні суми у криптовалюті. Шахраї успішно користуються технологією у своїх цілях: за 27 «швидких позик» вони вкрали 308 мільйонів доларів.
Кількість фішингових атак також зросла, якщо порівнювати з першим кварталом 2022-го, і становила 290 випадків проти 106 раніше. До того ж, більшість випадків фішингу припадає на сервіс Discord.
2 мільярди доларів, втрачені криптопроектами за перші шість місяців 2022 року, вже перевищують усі втрати, які блокчейн-сфера зазнала у 2021 році. І це число, за оцінками експертів, лише зростатиме.
NFT-токени: тренд, що пішов, чи у них все-таки є майбутнє?
Майже кожні півроку на крипторинку піднімається нова хвиля хайпа. У другій половині 2020-го в тренді були децентралізовані фінанси (DeFi), а на початку 2021-го — невзаємозамінні токени (NFT): художники заробляли мільйони на віртуальних картинах, герої мемів продавали свої фото за нечувані суми грошей, а найбільші були на аукціоні. Світ збожеволів, але чи буде він божеволіти і далі?
«Криза — це «санітар лісу». CEO майбутньої глобальної імперії розповів про Web 3.0, кадри та майбутнє IT-ринку
Голова Мінцифри Михайло Федоров прогнозував, що Україна до 2030 року стане найвільнішою цифровою країною у світі, без бюрократії та з потужним технологічним сектором, «Cashless та paperless. Саме таке майбутнє ми будуємо. Але чи йдемо ми цим шляхом, куди він може вивести та що нас гальмує?
26-річний засновник і CEO одеської IT-компанії Digis Микита Нагаткін як молодий і просунутий підприємець намагається побудувати власну глобальну імперію й активно цікавиться діджитальними трендами. Ми запитали, що він думає про вплив поточної ситуації в Україні на технології майбутнього та їхній розвиток у нашій країні, про Web 3.0, крипту, NFT і про те, що чекає в Україні майбутніх спеціалістів IT-сфери.
Навчись професії майбутнього вже сьогодні: 7 курсів з bigdata, Web 3.0, діджиталу та метавсесвіту + книги
Метавсесвіт, тотальний діджитал, Web 3.0 та інтернет речей вже зовсім поруч. Не секрет, що наше майбутнє — в цифрі, вмінні аналізувати великі обсяги даних і робити висновки, виходячи з виявлених трендів та знайдених тенденцій. dev.ua зібрав добірку курсів за професіями майбутнього, які навчать працювати з даними, розуміти бігдату і не лише.
У Web 3.0 метавсесвіт створить робочі місця для мільйонів користувачів. Хто і скільки там зможе заробити?
Можливості працевлаштування у метавсесвіті, ймовірно, перевершать наші очікування, і багато хто збереже ту ж роботу навіть після переходу у віртуальний простір, пише у своїй статті на Cointelegraph Джонні Лю, генеральний директор однієї з найбільших криптовалютних бірж KuCoin, яка була запущена у 2017 році.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі