Вікторія ГорбікТаке життя
14 лютого 2022, 10:50
2022-02-14
Фінтех-компанія Wirex залучила $15 млн інвестицій і набирає команду-розробників в Україні
За даними, наданими представником Wirex (британська ліцензована фінтех-компанія з головним офісом у Лондоні), компанія залучила $15 млн інвестицій від стратегічних інвесторів. Витратити гроші Wirex планує на розвиток українського R&D-центру.
За даними, наданими представником Wirex (британська ліцензована фінтех-компанія з головним офісом у Лондоні), компанія залучила $15 млн інвестицій від стратегічних інвесторів. Витратити гроші Wirex планує на розвиток українського R&D-центру.
Залучені кошти компанія спрямує для відкриття центру розробки в Україні, куди вже відкрито набір спеціалістів на більш ніж 20 спеціальностей. Їхніми силами планується створення нового функціоналу для фінтех-продуктів та масштабування платіжних сервісів після нещодавнього запуску продукту у США.
CTO та голова Wirex R&D, Руслан Колодяжний, каже, що їх створюють понад 250 українських висококваліфікованих IT-фахівців, і зараз команда розробників активно розширюється. Продуктами компанії користуються 4,5 млн людей у всьому світі.
«Wirex використовує передові технології розробки продуктів на базі мікросервісної архітектури та блокчейну. Зараз ми у пошуках професійних девелоперів та IT-фахівців на віддалений формат роботи над продуктами компанії з усієї України. У наших планах розробка великої кількості нового функціоналу, зокрема розвиток платіжних, трейдингових інструментів, інтеграція нових блокчейн-протоколів, DeFi-додатків та масштабування продукту на нових ринках.», — говорить Руслан Колодяжний.
Інвестицій у $15 млн — це проміжний етап фінансування. Наступний раунд інвестицій серії B запланований на 2022 рік, у рамках якого планується залучити $60-80 млн.
«На початку лютого ми успішно запустили наш продукт Wirex App у США. Як наслідок, залучене фінансування ми використаємо для інвестицій у людей, бізнес-процеси та розвиток продуктів з метою активного масштабування нашої діяльності. Ми очікуємо, що великий раунд серії B буде завершено до 2022 року, що значно підвищить вартість компанії. Виходячи з нашої дорожньої карти, ми вважаємо, що це буде визначний рік для компанії», — говорить співзасновник Wirex Павло Матвєєв.
Сo-CEO та співзасновник Wirex Павел Матвєєв назвав четвертий квартал 2021 року був надзвичайно продуктивним для компанії. Компанія новий White Paper, який переорієнтовує фінтех-продукти для метавсесвіту і Web 3.0. Крім цього фінтех-компанія інвестувала 5 млрд у власний токен WXT у DeFi-протокол Nereus Finance і запустила новий продукт Wirex Wallet — некастодіальний кросчейн-гаманець.
Wirex заснували у 2014 році Павло Матвєєв і Дмитро Лазаричев, усвідомивши потребу в демістифікації світу криптовалют та необхідності зробити цифрові валюти доступними для кожного.
Wirex — Principal Member платіжних систем Visa та Mastercard, що дозволяє компанії самостійно випускати платіжні картки. Зараз картами Wirex Visa та MasterCard користуються понад 4,5 млн користувачів у 130 країнах. Wirex стрімко зростає, успішно запустивши карткову програму в Європі, Азійсько-тихоокеанському регіоні та випустивши власний токен Wirex Token (WXT). У 2021 році компанія опрацювала транзакцій на $10 млрд.
Професії у геймдеві. Хто такий левел-дизайнер і як ним стати?
Ми продовжуємо нашу рубрику, присвячену професіям у геймдеві. Тема нового матеріалу в ній — левел-дизайн. Його вважають підвидом геймдизайну, але все-таки практично кожна студія хоче окрему людину на позицію левел-дизайнера. Адже у цій спеціальності вистачає своїх нюансів та особливостей.
Розібратися з ними всіма нам допоміг досвідчений левел-дизайнер зі студії Fractured Byte Дмитро Нестеренко. Також він веде свій блог Game Designer Notes про геймдизайн в цілому, в якому розбирає багато цікавих нюансів розробки ігор.