🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Олександр КузьменкоРобота
6 червня 2024, 11:18
2024-06-06
У Gameloft Kharkiv, ймовірно, пройшли ще масштабніші звільнення, ніж у львівському офісі компанії
За повідомленням джерел, за останні кілька місяців у харківському офісі Gameloft пройшли масштабні звільнення. Вони можуть більшими за звільнення в Gameloft Lviv, які відбувалися в лютому цього року.
За повідомленням джерел, за останні кілька місяців у харківському офісі Gameloft пройшли масштабні звільнення. Вони можуть більшими за звільнення в Gameloft Lviv, які відбувалися в лютому цього року.
Про це говорять джерела Gamedev DOU. Точна кількість звільнених співробітників у харківському офісі наразі невідома, але там говорять, що роботу втратило більше людей ніж у Львові, де було звільнено 38 працівників.
Під скорочення потравив навіть очільник студії Артем Набатов, який пропрацював в компанії понад 14 років. За словами інсайдерів, про звільнення керівництво попереджало завчасно, але процес був «неприємним».
«Змусили кожного особисто питати про свою долю. Однак відповідей не давали, аргументуючи це „не остаточно прийнятим рішенням“. Потім для кожного збирали консиліум, де називали причину його звільнення. Після цього були озвучені терміни скорочення — від 2 тижнів до 3 місяців. Оскільки все відбувалося ближче до кінця зими, то люди залишали компанію поступово. Процес тривав весною», — говорять джерела.
Вони зазначають, що звільнення зачепили переважно геймдизайнерів, QA-інженерів та розробників. Художників та UI/UX-дизайнерів скорочення майже не торкнулися.
Стверджується, що звільнені співробітники не отримали компенсації, а в керівництві це пояснюють тим, що людей не звільняють одразу, а дають змогу «попрацювати ще деякий час». Єдине, що отримали фахівці — це виплати за невикористані дні відпустки.
Нагадаємо, що в лютому стало відомо про, що французька компанія Gameloft скорочує співробітників львівського офісу. Джерела в компанії повідомили dev.ua, що в основному звільняють тих, хто напряму не пов’язаний із прибутком — художників, дизайнерів, QA тощо.
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.
«Навіть для виробників трун і пам’ятників я писав тексти». Як стати game-тестувальником під час війни: історія колишнього металурга, страховика, копірайтера
34-річний Андрій Зубков під час війни увійшов в IT, докорінно змінивши свою кар'єру і буденне життя. Тепер він QA Engineer у компанії Pingle Game Studio — тестує ігри. А до цього працював на металургійному комбінаті, в страхуванні та навіть копірайтером. Свою історію про вхід в нове життя Андрій розповів dev.ua.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі