🚨⚡🚨 Біткоін по $100к. Час встановлювати Trustee Plus і випускати картку для розрахунків безкоштовно 👉
Марія БровінськаРобота
19 листопада 2024, 16:36
2024-11-19
«Він щоразу після своєї відповіді мʼютився. Поруч був „суфлер“, який накидував йому відповіді». Розробник розповів, як вирахував кандидата-афериста на співбесіді
Senior Software Developer Владислав Остафі розповів, як під час співбесіди, яку він проводив, вирахував аферистів.
«Минулого тижня проводив співбесіду і зустрів аферистів. Співбесіда була на Sr Frontend Dev. Підключився молодий хлопець, приємний по розмові і досить непогано, але поверхнево, міг розказати про себе і проєкти, над якими працював», — розповів він.
Кандидат, за словами Владислава, впевнено відповідав на запитання, де не треба було давати відкриті відповіді. «Єдине, що мене зацікавило — він щоразу після своєї відповіді мʼютився. Спочатку я подумав, може на фоні якийсь шум, у всіх є цей сусід-дрель. Десь на після 20–30 хв нашої розмови я почув інший голос на фоні… думаю, ви розумієте, що то був за голос», — ділиться розробник.
Владислав почав ставити більш відкриті запитання, щоб впевнитись у своїх здогадках. «І дійсно, там поруч був „суфлер“, який накидував йому відповіді, або хоча б напрям в якому треба розвивати розмову», — зауважив він.
Як вже зрозуміло, наймати такого девелопера не хотілось, пояснює розробник. «До того ж було досить важко надати йому фідбек, оскільки я не міг зрозуміти, чи то він не знав чогось, чи його суфлер», — повідомив айтівець.
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.
«Навряд чи можна вірити фідбекам компаній». Тестове в IT: робити чи не робити? Відповідають айтішники
Дизайнерка Анна Лазурко поскаржилася в LinkedIn, що жодна компанія, у яку вона робила тестове, не надала фідбек за її проханням чи без нього. «Отримали, ігнорили на тиждень-два, а потім „рухаємося з іншим кандидатом“. Це взагалі єдина фраза, якою мені відмовляють. Як зрозуміти, що ти робиш щось не так і не те, коли нема жодного фідбеку?», — запитала розчарована спеціалістка.
Мануал для джуна. Що треба знати початківцю в DevOps: 30 запитань і поради досвідченого ліда
Джунів, які шукають роботу, проходять купу співбесід та отримують відмови замість оферів, під час війни побільшало. А все тому, що до співбесід необхідно ретельно готуватися. dev.ua розпочинає серію матеріалів про те, що треба знати джунам для проходження співбесіди й отримання омріяного оферу від першого роботодавця. Ельдар Алієв, Lead DevOps Engineer у SoftServe, розповідає, що треба знати, щоб отримати перший офер DevOps і дає поради джунам від досвідченого сіньйора.
Push To Talk є навіть а гугло мітингах, що дивного?