🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Марія БровінськаРобота
10 січня 2024, 09:25
2024-01-10
«Відповідь ніби змучений людьми чат аі згенерив». Дизайнерка пожалілась, що отримала відмову від рекрутера через незаповнений профіль у LinkedIn. Чи можливо таке?
UI\UX Designer Юлія Наваленко стверджує, що отримала відмову від рекрутера через те, що її профіль у LinkedIn незаповнений.
UI\UX Designer Юлія Наваленко стверджує, що отримала відмову від рекрутера через те, що її профіль у LinkedIn незаповнений.
«Пост буде цікавий для тих, хто як і я, нехтує заповненням профілю. Отже, мені прилетіла відмова. Рекрутерка не бачила ані мого резюме, ані мого портфоліо. Хоча у мене є досвід на подану вакансію. Відмова така: я передивилася ваш профіль, ми шукаємо трошки іншого кандидата. Тож не нехтуйте коректним заповненням профілю у LinkedIn. А я пішла його корегувати», — зазначила дизайнерка.
Втім, айтівці не вважають, що причиною відмови міг стати саме профіль у професійній соцмережі.
«Такий собі фідбек. Не думаю, що через ваш профіль у Linkedin він», — зазначає Tech Jedi Sourcer Климентій С.
«Цікаво, як такі рекрутери вчиняють з людьми, в яких взагалі немає профілю в лінкедіні, а є лише резюме? Бо лінкедін це лише один із майданчиків для пошуку роботи. Відповідь ніби змучений людьми чат аі згенерив», — зазначає розробниця Лідія Нескоромна.
Ольга Липецька, Junior UI/UX Designer, вважає, що відповідь рекрутера виглядає як звичайна відмовка. «Значить, це була не твоя компанія, і добре, що ти не витрачала на неї час», — пише вона.
«Фідбек ні про що. Стиль написання фідбеку — зовсім не ололо, плюс, перш ніж бігти щось виправляти, я б особисто поцікавилася, що саме не влаштувало. Виконання завдання без чіткого розуміння завдання — так собі стратегія», — вважає HR Manager Любов Волкова.
Talent Acquisition Specialist Ніколь Шпирко радить кандидатам шукати і цінувати ті компанії, які не лише відмовлять, а й порекомендують щось. «Але і погоджуюся, профіль у лінкедіні дуже варто гарно заповнити, щоб у рекрутерів був повний обсяг розуміння вас, як кандидата», — написала вона.
Senior Frontend developer Арсеній Деркач зазначив, що раніше вважав, що LinkedIn — це тільки один з майданчиків? та не більше? і можна ним нехтувати. «Але мені розплющили очі на те, що насправді це найкраща платформа для того, щоб показати себе і продати себе як професіонала. І аналогічних настільки популярних платформ на цей час немає. Тому дійсно простіше за все знайти людину тут і продивитись його досвід та навички», — зізнається розробник. Це, за словами Арсенія, звичайно, не виключає добре написане резюме, але збільшує шанси на принаймні перший контакт з компанією. Він вважає, що рекрутери з дуже великою ймовірністю проігнорують кандидата, що не має профілю у LinkedIn. «Бо в наші часи не знати про LinkedIn? або не реєструватись в ньому, маючи ще один спосіб презентувати себе як професіонала всьому світові, — це майже неможливо», — зазначив він.
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.
«Навряд чи можна вірити фідбекам компаній». Тестове в IT: робити чи не робити? Відповідають айтішники
Дизайнерка Анна Лазурко поскаржилася в LinkedIn, що жодна компанія, у яку вона робила тестове, не надала фідбек за її проханням чи без нього. «Отримали, ігнорили на тиждень-два, а потім „рухаємося з іншим кандидатом“. Це взагалі єдина фраза, якою мені відмовляють. Як зрозуміти, що ти робиш щось не так і не те, коли нема жодного фідбеку?», — запитала розчарована спеціалістка.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі