🚨⚡🚨 Біткоін по $100к. Час встановлювати Trustee Plus і безкоштовно випускати картку для розрахунків 👉
Марія БровінськаРобота
1 лютого 2022, 10:44
2022-02-01
«Якщо ти не Міддл+, то рекрутерка вважає, що вона цар і бог». Що айтішників дратує в роботі рекрутерів
Користувач LinkedIn Тимур Ібрагімов написав пост про те, що його дратує в роботі рекрутерів, і закликав усіх поділитися під постом коментарями на цю тему.
Недостатнє опис умов у вакансії (відсутність вилки зарплати, чим доведеться займатися, чи є гібридний графік і т. д.).
Відсутність зворотного зв’язку. «Це прямо провальний провал, навіть написати, що ви не підходите прям 100% краще, ніж взагалі нічого», — пише користувач.
Тестові завдання. «Розумію, що треба, і по-іншому не перевірити, але прям на всіх не наробишся», — пише Ібрагімов.
У коментарях до його посту багато «болю» диджитальника поділяють.
Але багато і таких, хто рекрутерів захищає.
dev.ua вирішив продовжити опитування у своєму Telegram-каналі. Ми запитали в айтішників, що їм не подобається в роботі рекрутерів. Наводимо найцікавіші відповіді.
Найбільше претендентів дратує відсутність зворотного зв’язку.
Деякі айтішники вважають комунікацію з рекрутерами зайвою.
А деякі учасники опитування роздратовані настирливістю рекрутерів при тому, що вони не шукають роботу. Або ж тим, що вакансії, які їм пропонують, не мають нічого спільного з компетенціями претендентів.
А що дратує в спілкуванні з рекрутерами вас? Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що не подобається рекрутерам в роботі з претендентами.
«Незнання англійської можна пробачити тільки двірнику». HR в LinkedIn запитала про те, навіщо публікувати вакансії англійською. Ось що відповіли айтішники
HR з Дніпра Любов Ковалевська в LinkedIn обурилася тим, що компанії виставляють вакансії на джоб-сайтах англійською мовою. Айтішники швидко пояснили, в чому справа.
«Сталася ситуація, якої не мало бути». Genesis втрапив у репутаційний скандал, дозволивши рекрутерам використовувати свій бренд для найму. На що жаліються кандидати
Розробник Нікола Щупило опублікував в LinkedIn сріншот переписки з рекрутеркою, що представилася від імені компанії IntellectoKids та холдингу Genesis, який викликав дискусію серед користувачів спільноти.
«Навряд чи можна вірити фідбекам компаній». Тестове в IT: робити чи не робити? Відповідають айтішники
Дизайнерка Анна Лазурко поскаржилася в LinkedIn, що жодна компанія, у яку вона робила тестове, не надала фідбек за її проханням чи без нього. «Отримали, ігнорили на тиждень-два, а потім „рухаємося з іншим кандидатом“. Це взагалі єдина фраза, якою мені відмовляють. Як зрозуміти, що ти робиш щось не так і не те, коли нема жодного фідбеку?», — запитала розчарована спеціалістка.
«Єдина команда, якою я буду керувати в росії, буде команда бомбардувальників». Як польська IT-компанія намагалася захантити українську рекрутерку для роботи з рф
Українська IT-рекрутерка Олена Ярнова розповіла в LinkedIn історію про те, як польська IT-компанія намагалася зробити їй пропозицію з роботи. Проте в ній було кілька неприпустимих для неї умов.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі