Скільки втратить Україна через масову міграцію айтішників: 3 сценарії розвитку подій 👩💻
Марія БровінськаРобота
5 липня 2022, 20:07
2022-07-05
Українські айтішники створили iTinder, що допомагає метчитися кандидату і рекрутеру всього за 60 секунд
Пара айтішників з Києва — .NET Software Engineer Андрій Борисенко та IT Recruiter Катерина Рябова створили ITinder — перший український бот для пошуку роботи в IT.
Пара айтішників з Києва — .NET Software Engineer Андрій Борисенко та IT Recruiter Катерина Рябова створили ITinder — перший український бот для пошуку роботи в IT.
Як це працює
Як розповідає Андрій, сервіс дає змогу швидкого найму. «30-60 секунд на те, щоб створити вакансію чи анкету», — каже розробник.
Match (співпадіння) відбувається за шістьма критеріями:
IT-сфера
Позиція
Стек технологій
Технічний рівень
Англійська мова
Зарплатна вилка
«Кандидату відправляється вакансія на апрув, і тільки тоді контакти відкриваються. Ось такий Tinder в IT», — описує Борисенко.
Вартість
Оплатити таке розміщення можна криптовалютою або через Liqpay. А 30% за кожен найм розробники проєкту відправляют ь на ЗСУ.
Прайс для рекрутера:
Junior — $100
Middle — $400
Senior — $800
Для кандидата пошук роботи безкоштовний
«І у нас є роадмап. Ми відкрито говоримо за свої цілі і будемо створювати ком’юніті, щоб найм відбувався швидше і якісніше», — зазначають розробники.
«Я вигоріла настільки, що вже не могла дивитися на комп'ютер». Історія QA-інженерки про великі гроші, безглузді купівлі, вигорання та дауншифтинг
Хмельничанка Олена Шеліна ― айтішниця, яка настільки вигоріла на роботі, що вирішила покинути IT-сферу та докорінно змінити своє життя. За 9 років роботи в IT дівчина пройшла всі ступені кар’єрного зростання, змінила кілька компаній і навіть напрямів. Та прокинувшись одного ранку, вирішила, що більше не зможе виконувати свою роботу якісно. Дівчина переїхала в село, завела господарство та повністю змінила професію. Розповідаємо її історію.
«Навряд чи можна вірити фідбекам компаній». Тестове в IT: робити чи не робити? Відповідають айтішники
Дизайнерка Анна Лазурко поскаржилася в LinkedIn, що жодна компанія, у яку вона робила тестове, не надала фідбек за її проханням чи без нього. «Отримали, ігнорили на тиждень-два, а потім „рухаємося з іншим кандидатом“. Це взагалі єдина фраза, якою мені відмовляють. Як зрозуміти, що ти робиш щось не так і не те, коли нема жодного фідбеку?», — запитала розчарована спеціалістка.
«Єдина команда, якою я буду керувати в росії, буде команда бомбардувальників». Як польська IT-компанія намагалася захантити українську рекрутерку для роботи з рф
Українська IT-рекрутерка Олена Ярнова розповіла в LinkedIn історію про те, як польська IT-компанія намагалася зробити їй пропозицію з роботи. Проте в ній було кілька неприпустимих для неї умов.
112 відгуків на вакансії, $100 за тестове та робота мрії. Історія моделі з Луцька, яка об'їздила півсвіту, через пандемію змінила плани й тепер навчає IT інших
Надя Адамович — у минулому успішна модель. Та через пандемію зірвався контракт на роботу до Китаю, тому Надія змушена була працювати таргетологом, сушисткою, а згодом вирішила піти в IT. Нині дівчина — UI/UX Designer, заочно навчається на факультеті міжнародно-економічних відносин у Луцькому політехнічному інституті та працює ментором у Mate academy. Розповідаємо її історію, що надихає.