💳 Кожен. Повинен. Мати. Trustee Plus: криптогаманець і європейська платіжна картка з лімітом 50к євро 👉
Наталя ХандусенкоРобота
22 вересня 2023, 17:52
2023-09-22
Через появу ШІ-інструментів збільшується кількість людей, які мають понад одну роботу. Цей показник щороку зростає на 5%
Американський банківський холдинг Morgan Stanley провів опитування у США, Великій Британії та Індії, щоб дізнатися, скільки людей працюють на декількох роботах із метою збільшення доходу. Подібне опитування установа проводила торік. І якщо порівняти дані двох років, то помітно, що тенденція мати понад одну роботу збільшується, і цьому сприяє генеративний штучний інтелект.
Тож результати опитування показали, що 5% респондентів працює на кількох роботах, причому щороку цей показник зростає на 5%. За неофіційними даними, це приблизно 8–10% населення, а цікавість до кількох робочих місць зростає на понад 18% на рік.
У Morgan Stanley прогнозують, що до 2030 року дохід від кількох робіт буде складатися $400 млрд, причому з них $83 млрд завдяки використанню ШІ. І це як мінімум. Узагалі дослідники припускають, що цифри можуть бути значно більшими: $ 1,4 трильйона прибутку, з них $300 млрд — ШІ.
Завдяки появі великої кількості ШІ-інструментів працівники мають можливість виконувати роботу швидше, і це дає змогу поєднувати виконання кількох завдань. Як приклад Morgan Stanley відзначив підвищення продуктивності кол-центру на 14% і збільшення написання коду на 55%.
У сфері створення контенту та електронної комерції 37% і 34% респондентів відповідно сказали, що їхні доходи були збільшені за допомогою генеративних інструментів ШІ.
Крім того, у середньому з використанням ШІ людина заробляє $8,50 на годину, без залучення штучного інтелекту — $7.
За минулий рік заробіток із кількох робіт у США зріс на 11%.
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.
Репост новин змушує нас вважати себе розумнішими, але це не так. З лідерами думок теж працює, показує нове дослідження
Обмін новинними статтями з друзями та підписниками в соціальних мережах спонукає людей думати, що вони знають про теми цих статей більше, ніж вони знають насправді. І це працює з активними користувачами Facebook, що ставить під сумнів обізнаність ваших улюблених лідерів думок. Про це свідчить дослідження вчених з Техаського університету в Остіні. До речі, обов’язково покажіть цю статтю своїм друзям і репостніть у соцмережах.