Михайло Федоров повідомив, що йому погрожують російські боти
В своєму Telegram-каналі голова Мінцифри Михайло Федоров зазначив, що отримує повідомлення з дизлайками та погрози від російських ботів.
В своєму Telegram-каналі голова Мінцифри Михайло Федоров зазначив, що отримує повідомлення з дизлайками та погрози від російських ботів.
В своєму Telegram-каналі голова Мінцифри Михайло Федоров зазначив, що отримує повідомлення з дизлайками та погрози від російських ботів.
«Орківські боти з дизлайками та погрози. А це значить проєкт вже успішний! 20 млн грн за годину, дякуємо всім», — повідомив міністр.

Крім того, він додав скрін отриманого листа, відправленого з російського mail.ru.





