Які навички дійсно важливі для junior UX/UI-дизайнерів. Перелік від тім-ліда
Олександр Берест, UX/UI Designer і Team Lead, склав список навичок, які він вважає дійсно значущими для початківців у UX/UI-дизайні. Ось, що він пропонує.
Олександр Берест, UX/UI Designer і Team Lead, склав список навичок, які він вважає дійсно значущими для початківців у UX/UI-дизайні. Ось, що він пропонує.
Припиняйте просто малювати окремі екрани — це добре лише для дріблшотів. Користувач взаємодіє не з одним екраном, а з їх послідовністю. Створюйте сценарії, задаючи собі питання: «Що станеться, якщо користувач натисне тут?» для кожного інтерактивного елемента.
У дизайнера має бути «бібліотека патернів» у голові: які UI-елементи використовуються в певних ситуаціях. Наприклад:
Новачки часто намагаються винайти велосипед, як дитина, яка, не знаючи багатьох слів, вигадує щось своє: «жужжиха», «зубоческа». Заспокойте фантазію, звертайтеся до гайдів, перевірених джерел і топових сервісів.
Це те саме, що попередній пункт, але стосується візуального стилю.
Від вас не очікують шедеврів, але ваш інтерфейс має бути акуратним.
Дотримуйтесь правил:
Беріть натхнення з гайдів, Mobbin, робіт з Awwwards тощо.
Джуна рідко допускають до досліджень, особливо у великих компаніях. Там цим займаються UX-дослідники.
Що робити? — Вивчайте теорію, тренуйтеся на петпроєктах і не хвилюйтеся.
Ці інструменти допомагають у попередній підготовці до дизайну (а не для того, щоб вразити керівництво). Якщо ви не розумієте їхньої цінності, це означає, що ви погано вивчили матеріальну частину, а не те, що ви геній, який «і так все робить ідеально».
Не витрачайте час на це, якщо це не ваше хобі.