😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Наталя ХандусенкоГаряченьке
21 лютого 2025, 09:40
2025-02-21
Понад 50% американців негативно ставляться до Маска, показало дослідження. Але Цукерберга ще більше не люблять
Дослідження, проведене Pew Research Center, показало, що американці ставляться до Ілона Маска та Марка Цукерберга скоріше негативно, ніж позитивно. Схоже, перевтілення гендиректора Meta не зробило його привабливішим для людей, так само як активна участь Маска в діяльності уряду США.
Дослідження, проведене Pew Research Center, показало, що американці ставляться до Ілона Маска та Марка Цукерберга скоріше негативно, ніж позитивно. Схоже, перевтілення гендиректора Meta не зробило його привабливішим для людей, так само як активна участь Маска в діяльності уряду США.
Близько 54% дорослих американців кажуть, що вони негативно ставляться до Маска. До Цукерберга ще більше — 67%, пише TechCrunch.
Протягом першого місяця президентства Трампа Маск брав безпосередню участь в операціях уряду США, використовуючи свої політичні зв’язки для того, щоб потрошити державні відомства, такі як USAID, що надає гуманітарну допомогу по всьому світу. Водночас DOGE Маска перебільшує вплив скорочення свого бюджету на мільярди доларів.
Враховуючи приналежність Маска до Трампа, випливає, що за партійною ознакою 85% респондентів, які є демократами або тяжіють до демократів, негативно ставляться до генерального директора Tesla. Водночас 73% респондентів-республіканців або тих, хто підтримує республіканців, ставилися до Маска прихильно.
Натомість Цукерберга, засновника Facebook, не люблять більше, хоча він викликає більше гніву серед ліворадикальної частини населення. У той час як 60% респондентів-республіканців і прихильників республіканців негативно ставляться до Цукерберга, 76% їхніх колег-демократів поділяють ці настрої.
У дослідженні Pew взяли участь 5 086 випадково обраних дорослих американців. Опитування проводилося з 27 січня 2025 року по 2 лютого 2025 року. «Тому ці відповіді відображають актуальні думки людей», — зауважило видання TechCrunch.
Нові правила модерації Meta дадуть змогу називати жінок «домашніми об’єктами», а геїв — «душевнохворими». Подробиці новацій, на які погодився Цукерберг
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.
Репост новин змушує нас вважати себе розумнішими, але це не так. З лідерами думок теж працює, показує нове дослідження
Обмін новинними статтями з друзями та підписниками в соціальних мережах спонукає людей думати, що вони знають про теми цих статей більше, ніж вони знають насправді. І це працює з активними користувачами Facebook, що ставить під сумнів обізнаність ваших улюблених лідерів думок. Про це свідчить дослідження вчених з Техаського університету в Остіні. До речі, обов’язково покажіть цю статтю своїм друзям і репостніть у соцмережах.