💳 Кожен. Повинен. Мати. Trustee Plus: криптогаманець і європейська платіжна картка з лімітом 50к євро 👉
Олександр КузьменкоGameDev
22 жовтня 2024, 14:42
2024-10-22
Українська Corbie Games випустила симулятор Railroad Corporation 2 в ранньому доступі
Студія Corbie Games випустила продовження свого проєкту Railroad Corporation у ранньому доступі Steam. Це гра про залізницю, дії якої відбуваються на рубежі XX століття.
«У галасливому центрі міста, серед гуркоту коліс і натовпу пасажирів починається ваша подорож. Коли ви заходите у свій нещодавно збудований офіс, то бачите мапу, мрії про майбутній технічний прогрес сколихують вас, і от ви вже готові закласти основи своєї залізничної корпорації», — йдеться в описі проєкту.
Гравці беруть на себе роль залізничного магната, який розбудовуєте власну нову залізничну корпорацію. В Railroad Corporation 2 потрібно буде об'єднувати регіони за допомогою залізниці, щоб сприяти торгівлі та перевезенням.
Також доведеться оновлювати свої колії, розробляти нові моделі дизельних локомотивів та електровозів, щоб збільшувати ефективність компанії. Гравці також зможуть налаштовувати семафори, щоб організовувати рух транспорту, контролювати перехрестя й забезпечувати вільний рух поїздів.
Розробники відзначають, що Railroad Corporation 2 ґрунтується на фундаменті своєї попередниці, і пропонує 10 додаткових локомотивів, розширені можливості прокладання колії, нові відділи та функції персоналу, а також розширену фінансову модель. Вони також показали план розробки на наступний рік, який передбачає випуск нового контенту, зокрема генерацію сезонних мап.
Railroad Corporation 2 наразі коштує 480 грн в українському регіоні Steam. В грі є українська, англійська та німецька текстові локалізації.
Це не єдина українська гра про поїзди — у серпні Андрій Бичковський, відомий за марсіанською стратегією Farlanders, представив новий проєкт Super Loco World про будівництво та автоматизацію залізниці. А в лютому київська студія Fishing Planet, відома за розробкою успішного однойменного симулятора риболовлі, показала демо своєї нової гри Train Planet.
Краса та меланхолія кінця світу. За що світ полюбив The Last of Us?
2 вересня 2022 — дата виходу ремейку The Last of Us, який отримав назву The Last of Us Part I. Доцільність випуску повного ремейку, який робили з нуля для не настільки старої гри ще стоїть під питанням. Але заслуг першоджерела він не зменшує.
Адже 2013 року The Last of Us стала справжнім одкровенням для ігрової індустрії. Один із останніх ексклюзивів для PlayStation 3 остаточно вивів студію Naughty Dog у «вищу лігу», заодно продемонструвавши всьому світу, як можна робити ігри з акцентом на наратив. І на честь релізу рімейку ми вирішили згадати оригінал, який назавжди залишив слід у ігровій індустрії.
Професії у геймдеві. Хто такий левел-дизайнер і як ним стати?
Ми продовжуємо нашу рубрику, присвячену професіям у геймдеві. Тема нового матеріалу в ній — левел-дизайн. Його вважають підвидом геймдизайну, але все-таки практично кожна студія хоче окрему людину на позицію левел-дизайнера. Адже у цій спеціальності вистачає своїх нюансів та особливостей.
Розібратися з ними всіма нам допоміг досвідчений левел-дизайнер зі студії Fractured Byte Дмитро Нестеренко. Також він веде свій блог Game Designer Notes про геймдизайн в цілому, в якому розбирає багато цікавих нюансів розробки ігор.