😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Олександр КузьменкоРобота
10 березня 2025, 17:51
2025-03-10
Software Engineer показав резюме, яке принесло йому роботу у відділі кібербезпеки Microsoft, і розповів, як його можна покращити
Анкіт Масрані, співробітник Microsoft з Сіетла розповів, що, хоча він планував стати інженером-програмістом, він не очікував, що працюватиме у сфері безпеки. Ось резюме, яке допомогло Масрані отримати роботу в Microsoft.
Анкіт Масрані, співробітник Microsoft з Сіетла розповів, що, хоча він планував стати інженером-програмістом, він не очікував, що працюватиме у сфері безпеки. Ось резюме, яке допомогло Масрані отримати роботу в Microsoft.
Зараз Анкіт Масрані розробляє засоби контролю доступу для платформи безпеки Microsoft гарантуючи, що конфіденційна інформація клієнтів залишається в «межах географічних кордонів». Про це пише Business Insider.
Вивчаючи інформаційні технології в коледжі та працюючи над створенням програмних систем, Масрані приїхав до США, щоб здобути ступінь магістра комп’ютерних наук. Пройшовши піврічне стажування в AWS під час навчання, він став штатним співробітником, де займався захистом даних і мереж, поки не відчув потребу в змінах.
«Чесно кажучи, це було дуже виснажливо. І я хотів змінити роботу, щоб спробувати щось інше», — сказав Масрані про свої шість з половиною років роботи в AWS.
За словами Масрані, його останнім проєктом перед тим, як приєднатися до Microsoft, була розробка функції шифрування ключів, керованих користувачем, що вимагало дослідження найкращих практик безпеки даних. За його словами, ця робота була «дуже цікавою» і він почав вивчати команди, що займаються управлінням та безпекою даних.
Ось резюме, яке він використав, щоб отримати роботу в Microsoft, де він почав працювати в команді безпеки Microsoft Purview на посаді старшого інженера-програміста. Зараз він є головним інженером-програмістом, який працює над платформою безпеки Microsoft.
Резюме Анкіта Масрані. Зображення: Business Insider.
Масрані розповів, що подавав заявку на сайті компанії й не мав жодних рекомендацій. Він сказав, що якби подавав заявку сьогодні, то, можливо, не став би писати такий довгий розділ про освіту, тому що люди, ймовірно, зосередилися б на його 10-річному досвіді роботи. Однак, коли він не навчався рік чи два, він сказав, що, на його думку, це допомогло йому пройти співбесіди.
Він рекомендує отримати досвід роботи з хмарними сервісами, такими як AWS або Microsoft Azure, щоб зрозуміти масштабовану обробку даних.
«Зберігання даних є дуже важливим, оскільки хмарні сервіси використовуються скрізь, від малих до великих програмних систем», — сказав Масрані.
Software Engineer також зазначив, що знання з безпеки необхідні для роботи в секторі кібербезпеки. Масрані зазначив, що протоколи безпеки та інструкції з обробки даних часто є специфічними для регіонів.
Додаток Talantly.ai формує звіти які підсвічують відповідність кандидата вимогам, його сильні слабкі сторони. dev.ua поспілкувався з одним Client Support Team Lead сервісу Іваном Пелипенком і дізнався, на що здатен застосунок та хто його може використовувати.
Інженер-програміст показав резюме, з яким пройшов співбесіди в Meta, Amazon і Dropbox — і влаштувався в Microsoft: ось його 4 способи виділитися серед інших кандидатів
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.