Конкурс - обирай кращий стартап та отримай навушники! 🎧
Вікторія ГорбікДопомога
6 квітня 2022, 12:03
2022-04-06
Skillsetter запускає програму безкоштовного навчання в IT для людей, що постраждали від війни
Проєкт skillsetter.io долучається до програми «Відбудуємо разом», щоб донавчити та перевчити людей і допомогти їм працевлаштуватись у IT-компанії України та світу під час війни. Про це повідомив фаундер Влад Якупов.
Проєкт skillsetter.io долучається до програми «Відбудуємо разом», щоб донавчити та перевчити людей і допомогти їм працевлаштуватись у IT-компанії України та світу під час війни. Про це повідомив фаундер Влад Якупов.
В рамках платформи люди будуть мати змогу навчатись у форматі симулятора та, за допомогою занурення в спільноту професіоналів, знайти здобути нові навички та знайти нову роботу у сфері ІТ. Посилання на проєкт тут.
В рамках програми «Відбудуємо разом» команда пропонує:
безоплатні інтенсивні програми для всіх охочих;
повністю безоплатне навчання для захисників із ЗСУ.
Основні теми, за якими наразі на сайті компанії розміщені безоплатні інтенсиви:
Як потрапити в IT у 2022 році.
Як стати продакт-менеджером у 2022 році.
5 soft skills продакт-менеджера в IT.
Продуктове мислення.
5 принципів ефективного проджект-менеджера.
5 soft skills проджект-менеджера в IT.
Як створити бренд з нуля.
Як побудувати маркетингову вирву.
Як працювати з вирвою найму.
5 правил зустрічі з клієнтами.
Як вчитися у skillsetter.
Окремо для охочих їх придбати, проєкт skillsetter.io знижує ціни на основні курси. Половина від цих доходів буде перерахована на гуманітарні потреби України.
Крім того, в рамках проєкту команда збирає кошти на безоплатне навчання для всіх, хто втратив роботу чи дім через війну.
skillsetter.io — платформа електронного навчання для професіоналів заснована в 2019 році як компанія EdTech, що допомагає людям отримувати навички, щоб бути ефективними в IT-компаніях.
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.