💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Олександр КузьменкоРобота
1 жовтня 2024, 15:41
2024-10-01
У Grammarly розповіли про відкриті вакансії для українських айтівців та прокоментували перестановки в топменеджменті
Наприкінці вересня стало відомо про зміни в керівництві компанії Grammarly, яка має українське коріння. Зокрема співзасновник Grammarly Дмитро Лідер пішов з операційного управління. У компанії прокоментували, хто виконуватиме його обов’язки, та які вакансії наразі відкриті в українську команду.
«CTO Grammarly Марк Шааф очолює інженерну команду, яка займається впровадженням ШІ-проєктів і реалізацією продуктової стратегії компанії. Його команда відповідає за різні напрями розробки: внутрішні сервіси, клієнтські застосунки, відповідальний ШІ та інформаційна безпека», — зазначили в компанії.
Співзасновники стартапу Олексій Шевченко та Максим Литвин, які «залишаються ключовими членами операційної команди». Литвин займатиметься довгостроковою стратегією як керівник відділу доходів (Head of Revenue). Шевченко входить до правління компанії, і займається онбордингом на якому знайомить нових співробітників з історією Grammarly.
В компанії також повідомили, що Grammarly проводить активний рекрутинг і наразі має штат у понад 1000 співробітників. В українській команді налічується 140 фахівців, наразі там відкрито кілька інженерних вакансій для айтівців з України, які готові працювати за моделлю«remote-first hybrid»:
Вони можуть працювати віддалено, але мають за потреби відвідувати хаби, де зосереджена їхня команда.
Раніше дослідники опитали жителів у Великій Британії, Іспанії, Німеччині, Польщі, США, Туреччині й Франції про впізнаваність українських брендів. Вони виявили, що найбільше за кордоном знають про Grammarly — про нього чули 44% респондентів у США та 39% у Великій Британії. У першій десятці рейтингу також опинилися GitLab, BetterMe, Ajax, Preply.
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.
Не тільки Metro та S.T.A.L.K.E.R. 31 українська гра до 31-річчя Незалежності України
31 рік незалежності України — це ще й 31 рік самостійності та нової епохи всієї української творчості. Стосується це й відеоігор. Адже за три десятки років українці встигли створити різні ігри на будь-який смак.
Тож на честь Дня Незалежності ми вирішили згадати 31 гру від українських розробників. І нехай без очевидних Metro та S.T.A.L.K.E.R. не обійшлося, одними ними справа не обмежується. Є тут і призабуті шутери із зовсім іншого часу, і перспективні сучасні проєкти, і вкрай незвичайні інді.
Багато місцевих відеоігор ви можете придбати на фестивалі українських ігор у Steam, тож якщо щось зацікавило — не забудьте перевірити.