Безлім вакансій для пошуку intern та junior! Заходьте на jobs.dev.ua і розміщуйте вакансії! 🧑💻
Анна НагорнаУвійти в ІТ
17 січня 2022, 15:20
2022-01-17
Без досвіду, але з палаючими очима: добірка інтернатур в IT
Інтернатура-найкращий варіант «увійти в IT», не маючи досвіду і достатніх знань. До того ж, компанії часто таким способом «вирощують» фахівців, пропонуючи їм оффер відразу після закінчення стажування. Ідеально для студентів, які шукають практику або першу роботу. А також для тих, хто хоче спробувати себе в IT після інших сфер.
Інтернатура-найкращий варіант «увійти в IT», не маючи досвіду і достатніх знань. До того ж, компанії часто таким способом «вирощують» фахівців, пропонуючи їм оффер відразу після закінчення стажування. Ідеально для студентів, які шукають практику або першу роботу. А також для тих, хто хоче спробувати себе в IT після інших сфер.
Індивідуальне стажування для майбутніх JavaScript-розробників в компанії SysGears можна пройти в Харкові та Дніпрі. Будуть навчати JavaScript і TypeScript, а також React і Node.js / Express.
Вимога:
впевнені знання алгоритмів, структур даних і загальних принципів організації коду;
хороші теоретичні знання з JavaScript, або іншої мови;
досвід самостійної розробки простих додатків на JavaScript або іншій мові;
English Pre-Intermediate і вище.
Найважливіша вимога: бажання вчитися і розвиватися.
Графік-5 днів на тиждень (пн-пт), повний день (8 годин). Тривалість: 2-3 місяці.
Стажисту платитимуть стипендію. Після успішного закінчення інтернатури запропонують позицію Junior Software Engineer.
Стажування можна пройти в Києві Харкові, Львові, Дніпрі, Одесі, Вінниці, Ужгороді, Чернігові, Чернівцях або віддалено в інших містах.
Стажування триває 2,5 місяці, графік — фултайм. За цей час інтерн отримає проектний досвід, необхідний для зростання до джуна. Після стажування студента поставлять на справжні проекти під наглядом ментора.
Вимога:
базові знання. NET Framework, C#, Data Structures;
знання ASP.NET MVC, SQL, JavaScript будуть плюсом;
Zoolatech пропонує інтернатуру зі стипендією у своєму офісі в Києві. Інтерна навчать створювати веб-додатки на мові Ruby. Проходити практику можна як в офісі, так і онлайн.
Компанія обіцяє працевлаштування після успішного проходження інтернатури.
«План такий: починаєш Новий рік з інтернатури в ZoolaTech, а в березні ти вже учасник однієї з наших Ruby команд», — з вакансії.
Серед вимог-базові навички програмування та знання англійської.
Харківський офіс NIX запрошує на безкоштовну програму навчання розробки на Android. Навчать створювати мобільні додатки мовою Kotlin з використанням актуальних архітектур і технологій. Старт — у лютому 2022 року.
Вимога:
базові знання з Java SE і ООП;
Kotlin;
Сode Сonvention;
Стажування триватиме 2 місяці, графік занять — 3 рази на тиждень по 4 години. Обіцяють " занурення в реальну атмосферу айтішника».
Підійде тим, хто хоче оволодіти комп’ютерною графікою і любить відеоігри. Інтернатуру можна пройти в Києві або віддалено в іншому місті.
Курс триває 6,5 місяців, і за цей час компанія зробить з вас render-інженера. Це оплачувана інтернатура за графіком понеділок-п’ятниця, з можливістю працювати скорочений день (але не менше 4-х годин на день).
Це також можливість взяти участь міжнародних високобюджетних (ААА) геймдев-проектах.
Вимога:
хороші математичні знання;
базові знання c++;
Intermediate English.
Компанія готова взяти студента до себе в команду після стажування.
» Неайтішна " вакансія в IT-компанії — для фахівців, які хочуть прокачатися в маркетингу мобільних додатків.
Це оплачувана інтернатура в маркетинговому департаменті одного з бізнес-юнітів Genesis (Impulse), який займається розробкою додатків.
З вимог-Англійська на рівні Intermediate і вище, аналітичне мислення, вміння працювати в команді. Технічні знання не обов’язкові, але буде плюсом вміння працювати з цифрами.
Айтішники сумують за довоєнними «плюшками» та бонусами. Однак порізали мотиваційні пакети не всі роботодавці: кілька інсайтів
Через війну деякі компанії скасували бонуси та мотиваційні пакети співробітникам, намагаючись оптимізувати бюджети та скоротити витрати через невизначеність ситуації. dev.ua вирішив запитати роботодавців, як саме та на чию користь вони переглядали мотиваційні пакети робітників.
«Розробка ігор — це завжди проблеми». Історія випускника ХПІ, який став senior-геймдизайнером та автором коміксів, і тепер знає про ігри все
Геймдизайнер Андрій Заколодний з дитинства любить відеоігри та ще школярем намагався їх створювати. З переїздом в інше місто та вступом до університету це бажання дещо відійшло на другий план. Але в результаті життя склалося так, що Андрію вдалося попрацювати у відомих на весь світ студіях, прикласти руку до Assassin’s Creed Valhalla і дорости до senior-геймдизайнера, а паралельно ще й свій комікс англійською видати.
Про нюанси роботи в ігровій індустрії, різницю між Gameloft та Ubisoft, особисті прагнення до кращого, творчі пориви та багато іншого — у його історії.
«Світ зараз — справжнє торнадо». Велике інтерв’ю з Country manager Ukraine в SoftServe про роботу у війні, вихід з рф, найм та плани компанії
Найбільший український аутсорсер SoftServe до кінця цього року, аби не війна, мав би вирости до 16 000 спеціалістів. Нині плани компанії дещо відкориговані, більшість зусиль спрямовані на утриманні нинішніх темпів роботи, а також адаптації до нових воєнних реалій. dev.ua поговорив із кантрі-менеджеркою по Україні Анастасією Фроловою про поточний стан справ у компанії, плани та висновки, які їх навчила робити війна.
Велике інтерв’ю про війну та допомогу, найм та замовників, IT-освіту та виходи на нові ринки.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі