Безлім вакансій для пошуку intern та junior! Заходьте на jobs.dev.ua і розміщуйте вакансії! 🧑💻
Марія БровінськаРобота
20 січня 2022, 10:21
2022-01-20
Айтішник запропонував Djinni платити кандидатам за співбесіди, які забирають забагато часу. Чи згодні ви з ним?
Співбесіди забирають надто багато часу, і сервіси з розміщення вакансій могли б доплачувати пошукачам. Таку думку у своєму профілі в LinkedIn виразив DevOps Тім Власюк.
Співбесіди забирають надто багато часу, і сервіси з розміщення вакансій могли б доплачувати пошукачам. Таку думку у своєму профілі в LinkedIn виразив DevOps Тім Власюк.
Він навіть оприлюднив ймовірні тарифи: за співбесуду з HR айтішник пропонує платити $10, з продактом чи розробниками — $25, с топами — $50.
Свою позицію він пояснює тим, що часто роботодавці не цінують час кандидатів.
На запитання dev.ua про те, що спонукало Власюка прийти до такої пропозиції, він пояснив: «Це було питання. Витратив по 2 — 4 години в день на співбесіди у грудні 2021 — січні 2022. Якщо оцінити 4 години за 25 днів, то 100 годин на місяць виходить. Це від $1500 до $2500 у втратах часу», — розповідає айтішник.
На думку айтішника, «логічно було б djinni компенсувати 1-2 години часу за кожне відкриття контактів».
У коментарях до посту дехто з айтішників погоджується з тезою про те, що співбесіди забирають багато часу, а декому така ситуація та така кількість співбесід, що описує Тім, видається дивною.
Та Тім пише, що отримав з десяток відмов.
А як ви ставитесь до співбесід і скільки часу на них готові витрачати? Пишіть нам в Telegram, в бот @devuafeedbackbot, на пошту [email protected] або ж в коментарях.
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.
«Навряд чи можна вірити фідбекам компаній». Тестове в IT: робити чи не робити? Відповідають айтішники
Дизайнерка Анна Лазурко поскаржилася в LinkedIn, що жодна компанія, у яку вона робила тестове, не надала фідбек за її проханням чи без нього. «Отримали, ігнорили на тиждень-два, а потім „рухаємося з іншим кандидатом“. Це взагалі єдина фраза, якою мені відмовляють. Як зрозуміти, що ти робиш щось не так і не те, коли нема жодного фідбеку?», — запитала розчарована спеціалістка.
Мануал для джуна. Що треба знати початківцю в DevOps: 30 запитань і поради досвідченого ліда
Джунів, які шукають роботу, проходять купу співбесід та отримують відмови замість оферів, під час війни побільшало. А все тому, що до співбесід необхідно ретельно готуватися. dev.ua розпочинає серію матеріалів про те, що треба знати джунам для проходження співбесіди й отримання омріяного оферу від першого роботодавця. Ельдар Алієв, Lead DevOps Engineer у SoftServe, розповідає, що треба знати, щоб отримати перший офер DevOps і дає поради джунам від досвідченого сіньйора.