💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Наталя ХандусенкоРобота
9 листопада 2023, 18:12
2023-11-09
IT Project Manager провів гендерний аналіз айтівців серед 5000 своїх контактів. Ось що в нього вийшло
IT Project Manager Микола Калакуцький вирішив провести дослідження після того, як, побачив у LinkedIn, як молода тендітна дівчина шукає роботу Full-Stack developer.
Як видно з результатів дослідження, жінок більше в нетехнічних напрямах. Таку тенденцію також показало інше дослідження, про яке dev.ua писав раніше.
«Я не сексист… Перше, що мені прийшло на розум, це те, що таких красивих fullstack-розробниць я ще не бачив», — написав Микола Калакуцький. — Класно ж, коли серед колективу, серед цих хіпстерів-бородочів-лісорубів з’являється чарівна феєчка? Коли ми шукаємо собі в команду розробників, я завжди прошу рекрутерів звертати увагу на кандидатів-дівчат. Їх дуже не вистачає в розробці. А серед рекрутерів дуже не вистачає чоловіків».
Також dev.ua ділився результатами дослідження від порталу No Fluff Jobs, який уже четвертий рік поспіль аналізує зарплати, спеціалізації та кар’єрний шлях жінок у технологічному секторі в Польщі та за її межами. Уперше в цьому звіті взяли участь українські ІТ-спеціалістки.
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.
Репост новин змушує нас вважати себе розумнішими, але це не так. З лідерами думок теж працює, показує нове дослідження
Обмін новинними статтями з друзями та підписниками в соціальних мережах спонукає людей думати, що вони знають про теми цих статей більше, ніж вони знають насправді. І це працює з активними користувачами Facebook, що ставить під сумнів обізнаність ваших улюблених лідерів думок. Про це свідчить дослідження вчених з Техаського університету в Остіні. До речі, обов’язково покажіть цю статтю своїм друзям і репостніть у соцмережах.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі
Переінакшили мої слова.. але не суттєво.
Хай буде)