😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Вікторія ГорбікВійна
10 червня 2024, 09:05
2024-06-10
Міжнародні партнери цікавляться досвідом України і готові до сумісних проєктів - керівниця ГС «Технологічні Сили України»
Міжнародні партнери приїжджають в Україну за досвідом використання дешевих та дієвих технологій. Катерина Михалко, виконавча директорка Громадської спілки «Технологічні Сили України», визначила, чого варто навчитись українцям у іноземців.
Міжнародні партнери приїжджають в Україну за досвідом використання дешевих та дієвих технологій. Катерина Михалко, виконавча директорка Громадської спілки «Технологічні Сили України», визначила, чого варто навчитись українцям у іноземців.
«Європейських та американських представників дуже цікавить підхід до вивчення уроків українців, коли технологія, яка розроблена швидко і дешево, може давати неймовірні результати. І вони за цим приїжджають в Україну», — сказала Катерина Михалко в інтервʼю для Марії Берлінської на PRO:UA.
Яскравий приклад, який наводить Катерина, FPV-дрони, які є достатньо легкими в виробництві і дешевими, але вони дають нам значну перевагу.
Спілка, яку очолює Катерина, об'єднує провідних приватних підприємств українського ОПК, що забезпечують захисників високими військовими технологіями.
За словами фахівчині, ми можемо повчитись у міжнародних партнерів:
якості процедур;
стандартизації процесів;
дотримання юридичного аспекту.
«Вони в цьому дійсно круті, але з точки зору технологічного досвіду Україна вже сьогодні може давати дуже багато». — акцентує Катерина.
Як вона відхначила, вже сьогодні вона бачить бажання світових компаній робити спільні проєкти з українськими бізнесами різного розміру. «Звісно це надихає, бо в майбутньому, коли наша перемога настане, це буде великий економічний потенціал для країни, бо сектор ОПК може приносити великі надходження до бюджету», — зазначила Катерина.
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Що це за машини та як вони працюють
Німеччина передасть Україні 14 наземних безпілотників THeMIS. Імовірно, 7 таких транспортних засобів прибудуть до України до кінця цього року, вони призначені для евакуації поранених. Інші очікуються у 2023 році — їх будуть використовувати для очищення доріг. Нагадуємо, що це за зброя і що вона вміє.
Атлас зброї: Німеччина передає захисникам чергові MARS II. Які ще РСЗВ отримала Україна від західних партнерів та як вони працюють
Федеральне міністерство оборони Німеччини повідомило у Twitter, що у найближчі кілька тижнів Україні будуть передані чергові системи залпового вогню MARS II.
Раніше ми розповідали про те, які РСЗВ партнери надіслали на допомогу українським воїнам. Нагадуємо про це знову.
(Текст від 26 липня)
На український ударний дрон PUNISHER зібрали понад 1,3 млн грн. Що може гроза командних центрів ворога
Дмитро Томчук повідомив, що найлегші та найменші ударні дрони PUNISHER, які не мають аналогів у світі, тепер коштують $70 000. Виробник додав у комплекс ще одного безпілотника, і тепер їх там два. Дмитро пише, що Юлія Черешня та Павло Харузов зібрали на комплекс більше 1,3 млн грн.
Раніше він розповів журналісту dev.ua, що вміють ці «пташки», та чому саме вони можуть переламати хід війни на користь України.
(текст від 1 червня 2022 року)
США в черговому пакеті допомоги надасть Україні дрони Switchblade 600. Подробиці про ці та інші «пташки», якими користуються українські захисники
Серед списку допомоги, яку пропонує Пентагон, є дрони-камікадзе Switchblade 600, які офіційний Київ просив передати раніше.
Контракт на дослідження та розробку для 10 дронів SwitchBlade 600 виробника Aerovironment, очікується протягом наступних 30 днів, заявила прес-секретар Пентагона Джессіка Максвелл в електронному листі до News Defense.
Ми зібрали список дронів, які використовують українці проти ворога, в тому числі і подробиці про Switchblade 600.
(текст від 17 травня 2022)