😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Марія БровінськаРобота
27 січня 2022, 16:35
2022-01-27
«Нема мотивації ні писати таке, ні йти туди». Чому айтішники не пишуть мотиваційних листів
IT-рекрутерка Юлія Шишенко в LinkedIn написала пост про те, що айтішники не люблять писати мотиваційні листи, тому рекрутерам доводиться шукати персональний підхід до кожного кандидата та бути трошки маркетологом.
IT-рекрутерка Юлія Шишенко в LinkedIn написала пост про те, що айтішники не люблять писати мотиваційні листи, тому рекрутерам доводиться шукати персональний підхід до кожного кандидата та бути трошки маркетологом.
Юлія зазначає, що у вакансіях FAANG точно немає таких вимог. «Але кандидати продовжують їх писати, тому на загальному рівні це оцінюватися може. Хоча дивлячись наскільки великий дефіцит і хто кандидати-конкуренти», — зазначила рекрутерка.
Під постом розпочалася дискусія, де айтішники розповідають, чому мотиваційні листи — не їхня історія. dev.ua наводить найцікавіші кейси.
Колеги Юлії сумнівно ставляться до ідеї про запит мотиваційних листів у айтішників.
Айтішники ж не бачать у цьому сенсу.
Але є й такі, хто готовий написати мотиваційний лист, якщо пропозиція буде дуже цікавою.
А чи пишете ви мотиваційні листи Пишіть нам у Telegram-bot та в коментарях.
«Незнання англійської можна пробачити тільки двірнику». HR в LinkedIn запитала про те, навіщо публікувати вакансії англійською. Ось що відповіли айтішники
HR з Дніпра Любов Ковалевська в LinkedIn обурилася тим, що компанії виставляють вакансії на джоб-сайтах англійською мовою. Айтішники швидко пояснили, в чому справа.
«Сталася ситуація, якої не мало бути». Genesis втрапив у репутаційний скандал, дозволивши рекрутерам використовувати свій бренд для найму. На що жаліються кандидати
Розробник Нікола Щупило опублікував в LinkedIn сріншот переписки з рекрутеркою, що представилася від імені компанії IntellectoKids та холдингу Genesis, який викликав дискусію серед користувачів спільноти.
«Навряд чи можна вірити фідбекам компаній». Тестове в IT: робити чи не робити? Відповідають айтішники
Дизайнерка Анна Лазурко поскаржилася в LinkedIn, що жодна компанія, у яку вона робила тестове, не надала фідбек за її проханням чи без нього. «Отримали, ігнорили на тиждень-два, а потім „рухаємося з іншим кандидатом“. Це взагалі єдина фраза, якою мені відмовляють. Як зрозуміти, що ти робиш щось не так і не те, коли нема жодного фідбеку?», — запитала розчарована спеціалістка.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі