😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Олександр КузьменкоРобота
10 березня 2025, 13:17
2025-03-10
Співвласник «Нової пошти» заявив, що в компанії розглядали впровадження департаменту ефективності на кшталт DOGE Ілона Маска
Співвласник «Нової пошти» Володимир Поперешнюк розповів, що компанія виросла до майже 30 000 працівників і шукає способи не перетворитися на «неповоротку забюрокрачену корпорацію». У своєму дописі він згадав Департамент ефективності уряду США (DOGE) і анонсував аудит процесів «Нової пошти».
Співвласник «Нової пошти» Володимир Поперешнюк розповів, що компанія виросла до майже 30 000 працівників і шукає способи не перетворитися на «неповоротку забюрокрачену корпорацію». У своєму дописі він згадав Департамент ефективності уряду США (DOGE) і анонсував аудит процесів «Нової пошти».
«Прямо зараз, я, як власник „Нової Пошти“, маю серйозний виклик щодо майбутнього нашої компанії. Справа в тому, що ми ВИРОСЛИ. Ми перетворилися на величезну компанію з майже 30 000 працівників, з чималим управлінським та адміністративним апаратом», — написав Поперешнюк у своєму Facebook.
Він зазначив, що перед ним стоїть завдання «зберегти живу компанію, здатну продовжувати генерувати й реалізовувати вау-ідеї» і вберегти «Нову пошту» від перетворення на «забюрокрачену корпорацію, з лайном коридорних війн».
«Одна з ідей — створити департамент ефективності компанії, аналог DOGE Але комерційна компанія це не уряд, де можна звільняти кожного чиновника і буде тільки краще У бізнесах зазвичай потрібні всі працівники й виявити тих, кого можна звільнити, без втрат для компанії, дуже складно», — повідомив співвласник «Нової пошти».
Департамент урядової ефективності (Department of Government Efficiency, DOGE) — це тимчасова організація, створена в США для оптимізації роботи федерального уряду та скорочення державних витрат. Її назва є відсиланням до популярного інтернет-мему та криптовалюти Dogecoin, яку активно підтримує мільярдер Ілон Маск.
Поперешнюк зазначив, що завданням є не лише скорочення витрат, а й розширення бізнесу, експансія на інші ринки та інновації, що «ніяк не корелюється зі скороченням персоналу», а радше навпаки.
«Я вирішив провести аудит процесів, які виконують всі не операційні працівники, які не торкаються посилок. Планую поділити цих працівників на дві категорії — тих, хто підтримують життєдіяльність компанії й тих, хто її розвиває та удосконалює. Щоб надати перевагу та ресурси останнім», — заявив Володимир Поперешнюк.
За його словами, головне, «знайти зайві та шкідливі процеси», від яких варто позбуватися і прибрати все, що» заважає компанії розвиватися та рухатися уперед».
Нагадаємо, що за перші шість тижнів роботи DOGE Ілона Маска фактично ліквідував такі агентства, як USAID та Бюро фінансового захисту споживачів, що призвело до звільнення десятків тисяч федеральних службовців та скасування численних грантових програм по всьому світу. Наразі DOGE продовжує свою діяльність, але стикається з юридичними перешкодами та суспільною критикою.
Як працюють поштомати від «Нова пошта», Meest та ROZETKA, і що потрібно, аби ними скористатись
Зараз, щоб отримати чи відправити посилку навіть не потрібно йти до відділення служби доставки, чекати довгі черги та витрачати купу часу. Це можна зробити за допомогою поштоматів — автоматичних теміналів, які розташовані у місцях активних переміщень людей, магазинах, супермаркетах та навіть в житлових будинках.
dev.ua зібрав інформацію про термінали різних сервісів доставки, де вони знаходяться, чим відрізняються, як скористатись поштоматом та які особливості вони мають.
(оновлений текст від 17 листопада 2021 року)
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.