😍 Спробуй Новий Trustee Plus на дотик - твій криптогаманець і платіжна картка тут 👉
Вікторія ГорбікТаке життя
18 травня 2023, 19:28
2023-05-18
Product Manager компанії Meta представив пристрій на основі AI, який допоможе покращити психічне здоровʼя
Нью-йоркський Product Manager компанії Meta, материнської компанії Facebook, Міна Фахмі представив спільноті мультимодальний пристрій Project Ring на основі штучного інтелекту, який може допомогти оздоровлення психіки.
Нью-йоркський Product Manager компанії Meta, материнської компанії Facebook, Міна Фахмі представив спільноті мультимодальний пристрій Project Ring на основі штучного інтелекту, який може допомогти оздоровлення психіки.
Що це за пристрій
Project Ring створений на основі крихітного комп’ютера Raspberry Pi, дисплея ePaper, акселерометра, датчика пульсу, датчика жестів і камери, а також соленоїдів, вібраційних двигунів і батарей у формфакторі.
Для чого може використовуватись
Загалом досвід використання пристрою має на меті продемонструвати взаємодію з низьким рівнем тертя, яка поєднує фізичну та цифрову інформацію між людьми та ШІ.
«Я показав штучному інтелекту будівлю, яку він помилково прийняв за вежу з годинником, і він був дуже схвильований і почав запитувати про те, де я був», — зазначив Міна Фахмі.
Ідея продукту полягає в тому, щоб створити сучасний продукт для психічного здоров’я:
З одного боку він має відповідати багатьом потребам користувачів, на кшталт доступності, емоційній взаємодії, емпатії та розуміння, надавати дієву допомогу і підтримувати здоровʼя в кризових ситуаціях.
З іншого — щоб він мав «тіла» або фізичні форми, які можна покращити, щоб краще підтримувати взаємодію людей, а саме бути мобільними, сприймати світ і розуміти людські емоції, а також підтримувати фізичну взаємодію з користувачем за допомогою датчиків.
Про розробку
Фахмі повідомив, що за 2 місяці він разом з колегами Магнусом Джонсоном та Майло Ноулзом створили концептуальний прототип, який би відповідав цим двом гіпотезам, використавши $300 від ProjX, філії TechX, яка забезпечує фінансування студентських проєктів MIT.
«Наш результат — Oco, пристрій для носіння, орієнтований не на сповіщення та фізичне здоров’я, а на спілкування та психічне здоров’я», — зазначає розробник.
За його словами, 100% коду, близько 750 рядків у сценарії Raspberry Pi Python, хмарній програмі, вебсторінці HTML і програмі Android, було написано GPT-4.
Як це працює
Пристрій кріпиться на кисть і за допомогою встановленого на кільці джойстика зчитує та передає інформацію, коли користувач запускає голосовий ввід до штучного інтелекту. Він розмовляє через навушники з кістковою провідністю, а фотографії робить за допомогою камери на кільці. Ці фотографії потім перетворюються на текстові описи середовища та передаються штучному інтелекту.
Raspberry Pi надсилає зображення обличчя від Oco до Google Cloud Vision API, який може передбачати настрій. Ця інформація поєднується з біометричними та фізичними даними для оцінки емоційного стану користувача. Oco може спілкуватися зі своїм користувачем за допомогою натуралістичних кранів через соленоїди. Oco також представляє себе візуально у вигляді облич, відображених на малопотужному дисплеї ePaper.
«Льох для міських жителів». 17-тирічна хмельничанка створила екохолодильник: як він працює, де можна використати технологію та за що вона вдячна коронавірусу
Сімнадцятирічна випускниця Славутського ліцею на Хмельниччині, МАНівка Єлизавета Герасимчук, створила прототип екохолодильника, який працює від сонячних панелей та акумуляторів. Прототип дівчина презентувала на багатьох українських конкурсах та олімпіадах. Зокрема, попри повномасштабну війну росії в Україні, Ліза посіла третє місце у категорії Технічні науки, підкатегорія авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка, у фіналі щорічного Конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України, та може взяти участь у міжнародних олімпіадах і конкурсах від МАН.
dev.ua вона розповіла подробиці розробки та наступні ідеї, а також свої плани на наукове майбутнє.
«В жовтні випускаємо VR-шолом для аватарів, в «чіпування» Neuralink Маска вірю мало». Про що глава Meta Цукерберг 3 години говорив в подкасті Джо Рогана
25 серпня вийшла чергова серія популярного подкасту The Joe Rogan Experience, гостем якого став глава компанії Meta Марк Цукерберг. Розповідаємо про головне з майже 3-годинного інтерв’ю.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі