🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Вікторія ГорбікШІ
20 червня 2024, 08:06
2024-06-20
Співзасновник OpenAI, який допоміг усунути Сема Альтмана, відкриває стартап, що створить машину, розумнішу за людей
Ізраїльсько-канадський комп’ютерний науковець та співзасновник OpenAI Ілля Суцкевер, який зіграв головну роль у звільненні Сема Альтмана, відкриває новий стартап із створенням суперінтелекту, який розумніший за людей, але буде безпечним.
Ізраїльсько-канадський комп’ютерний науковець та співзасновник OpenAI Ілля Суцкевер, який зіграв головну роль у звільненні Сема Альтмана, відкриває новий стартап із створенням суперінтелекту, який розумніший за людей, але буде безпечним.
Минулого місяця Ілля Суцкевер залишив OpenAI, щоб почати роботу над новим проєктом. Тоді подробиць не було, але зараз відомо, що стартап буде мати назву «Безпечний суперінтелект» (Safe Superintelligence), пише NYT з посиланням на прессекретаря компанії Лулу Ченг Месерві.
Пані Месерві відмовилася назвати, хто фінансує компанію та скільки вона зібрала. Вона сказала, що, будучи безпечним суперінтелектом, компанія не буде випускати інші продукти.
Доктор Суцкевер заснував компанію разом з Даніелем Гроссом, який працював над штучним інтелектом. в Apple, і Деніел Леві, який працював з доктором Суцкевером в OpenAI. Доктор Суцкевер у новій компанії називатиметься головним науковим співробітником, але, за словами пані Месерві, він описує свою роль як «відповідальність за революційні прориви».
Минулого року доктор Суцкевер допоміг створити так звану команду Superalignment в OpenAI, щоб втримати надрозумний ШІ під контролем. Як і інші в цій галузі, він дедалі більше стурбований тим, що АІ може стати небезпечним і, можливо, навіть знищити людство.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.