🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Вікторія ГорбікНавколо IT
3 січня 2024, 09:00
2024-01-03
UI-дизайнерка Boolat Play створює світ японських іграшок Sylvanian Families. Як хобі допомагає їй концентруватися та відволікатися від усього поганого
Наталія Губенко, UI artist у Boolat Play, має цікаве хобі — японські іграшки Sylvanian Families. Вона створює іграшковий світ із ними та робить світлини. Який вигляд це має, чому Наталя обрала саме це дозвілля й чи радить вона таке проведення часу іншим айтівцям, дизайнерка розповіла dev.ua.
Наталія Губенко працює в gamedev-компанії Boolat Play 2D художницею з 2012 року, із часів, коли це ще був Boolat Games. Останні 3 роки вона в компанії виконує роль UI artist. Дівчина із села Кіндратівка Краматорського району, з 2002 року вона жила в Донецьку, у 2014 компанія Boolat релокувала її разом із колегами в Полтаву.
Ліки проти втраченого дому
Хобі Наталі — іграшки Sylvanian Families. Вона робить їм одяг і деякі інтер'єрні деталі, посуд, їжу тощо. Так зійшлось, що вперше дівчина побачила їх у магазині в Полтаві.
Іграшки Наталю так захопили, що вона купила собі котика з ліжком, а потім ще чоловік подарував їй мишку з письмовим столом і стільцем. Дівчина зробила їм кімнати з картону, нашила різного одягу й наліпила їжі з ліпаки.
Потім, за її словами, подумала, що просто їх зберігати вдома на полиці — нудно, тому вирішила робити звірятам образи для подорожей. Вони дуже маленькі, їх зручно брати із собою.
«Так я зробила звірям намет, ми разом поїхали на Кінбурнську косу. Також мої звірі сфоткалися на тлі Ніцци, Венеції та Шарм-ель-Шейху. Чомусь такі фото на пам’ять здаються мені цікавішими за звичайні селфі», — говорить дівчина.
Про монетизацію не йдеться
Зроблені власноруч речі для звірів недостатньо якісні, щоб продавати, як каже Наталя. Усе робиться тільки для фото.
«Звісно, можна було б робити фото на популярні теми та продавати їх на стоках, але хочеться займатися цим невимушено й для свого задоволення», — ділиться дівчина.
Що потрібно
Наталя радить підписатись на різні акаунти в соцмережах із мініатюрними інтер'єрами й анімаціями, щоби там надихатись і навчатись. Ось, наприклад:
В одному з них вона побачила, що є глина, яка сама застигає, можна робити з неї посуд, потім фарбувати в мідний чи будь-який металевий колір — виходить дуже схоже на реальний. Тому в такій справі навички ліплення, шиття тощо можуть стати в пригоді.
Скільки потрібно коштів
Можна купити готовий набір із меблями чи з будиночком на сайті або тут.
«Але мені подобається, коли все зроблено з різного матеріалу — не тільки з пластику й тканини. І класно, коли можна всі деталі зібрати самій», — радить Наталія.
Для цього дуже добре підходять 3D-конструктори у вигляді різних кімнат, наприклад тут.
Тільки є один мінус: за розміром до цих конструкторів можуть підійти тільки найменші або середні звірі Sylvanian.
Що дають ці заняття
У випадку Наталі, як вона говорить, їй просто дуже подобаються зменшені побутові звичні речі.
Щоби Наталія залишила заняття іграшками, за її словами, повинна статись або втрата заробітку, або хвороба, або просто місце у квартирі закінчиться й нікуди буде ставити всі ці кімнати зі звірами і їхніми речами.