🚨⚡🚨 Біткоін по $100к. Час встановлювати Trustee Plus і випускати картку для розрахунків безкоштовно 👉
Вікторія ГорбікЗброя
7 листопада 2024, 16:00
2024-11-07
У TAF Drones за рік масштабували виробництво майже в 7 разів та планують трансформуватись в інноваційно-технологічну компанію. Ось, що відомо про їхню стратегію
Засновник виробника дронів TAF Drones Олександр Яковенко повідомив про результати, які досягла компанія за рік, а також, куди компанія планує рухатись далі. Спойлер — мова піде про кооперацію.
За шість місяців цього року сума виторгу компанії TAF Drones склала $160 млн, повідомив Олександр Яковенко для Forbes. Крім того, ще $500 млн компанія заробила на постачанні запчастин. Співзасновник компанії повідомив, що за рік виробництво дронів зросло майже всемеро:
у вересні 2023 року виготовили 6000 дронів,
у вересні 2024-го — 40 000 дронів.
TAF Drones вже трансформується, за словами Яковенка, в інноваційно-технологічну компанію. Зокрема, компанія вже розвиває власний оборонний кластер Innovation Hub, про запуск якого вони повідомили ще у квітні. Співзасновник TAF Drones повідомив, що у структуру вже увійшли три нові компанії: виробники РЕБ-систем, РЕР-систем і дронів-розвідників. Крім того, на перевірці знаходиться ще одна компанія, яка займається наземними дронами.
Також Олександр Яковенко розповів, що компанія працює над розвитком спільного виробництва та розробки з іноземними технологічними компаніями. Серед партнерів вже є дві компанії, але назви підприємець поки не розголошує. «Збираємо для них вироби в Україні та разом удосконалюємо залежно від умов на фронті, — каже він. — Тобто це таке Joint Venture, що є одним з елементів виходу на західний ринок».
До кінця року TAF Drones планує запустити систему з FPV й розвідувального дрона та власного софту для віддаленого контролю. Крім того, серед розробок компанії — власний захищений зв’язок для передачі відео та телеметрії.
Єдиним варіантом розробок та виходу на іноземний ринок Яковенко бачить точкові інновації або недорогий продукт, відтестований на полі бою та з доведеною ефективністю.
23 школи дронів, які допоможуть навчитись керувати безпілотником. Куди звернутись, щоби стати оператором БПЛА
Про важливість безпілотників та, відповідно, операторів вже говорять дуже багато та скрізь. Військові чекають, що штати БпЛА в бригадах мають розширити, особливо після оголошення створення «Сил безпілотних систем».
До переліку із зібраних нами закладів, які навчають операторів БПЛА, додалась ще одна 23-тя в цьому списку школа. Додаємо школу операторів USMT та оновлюємо інформацію по іншим закладам.
Якщо ви знаєте, хто ще навчає пілотів для безпілотників, пишіть на пошту [email protected].
(оновлений текст від 22 липня 2022)
На український ударний дрон PUNISHER зібрали понад 1,3 млн грн. Що може гроза командних центрів ворога
Дмитро Томчук повідомив, що найлегші та найменші ударні дрони PUNISHER, які не мають аналогів у світі, тепер коштують $70 000. Виробник додав у комплекс ще одного безпілотника, і тепер їх там два. Дмитро пише, що Юлія Черешня та Павло Харузов зібрали на комплекс більше 1,3 млн грн.
Раніше він розповів журналісту dev.ua, що вміють ці «пташки», та чому саме вони можуть переламати хід війни на користь України.
(текст від 1 червня 2022 року)
США в черговому пакеті допомоги надасть Україні дрони Switchblade 600. Подробиці про ці та інші «пташки», якими користуються українські захисники
Серед списку допомоги, яку пропонує Пентагон, є дрони-камікадзе Switchblade 600, які офіційний Київ просив передати раніше.
Контракт на дослідження та розробку для 10 дронів SwitchBlade 600 виробника Aerovironment, очікується протягом наступних 30 днів, заявила прес-секретар Пентагона Джессіка Максвелл в електронному листі до News Defense.
Ми зібрали список дронів, які використовують українці проти ворога, в тому числі і подробиці про Switchblade 600.
(текст від 17 травня 2022)