💳 Trustee Plus — твоя персональна картка європейського банку: 3 хвилини і 10 євро 👉
Марія БровінськаРобота
19 жовтня 2023, 11:58
2023-10-19
«Навчіться вітатися і не шокати». Data Analyst отримав оффер, але після прохання уточнити кілька деталей, рекрутерка його відкликала. Допитлива історія
Data Analyst Микола Салатко у LinkedIn поділився своєю історією взаємодії з рекрутеркою щодо умов працевлаштування та оплати на новій роботі.
«Мав дуже приємну і цікаву співбесіду, справді чекав на оффер. Коли оффер прийшов то отак відреагував рекрутер на пропозицію його перегляду. Просив я лиш погодити цілі на випробувальний, одразу домовитися про рівень доходу після випробувального строку», — розповів дата-аналітик.
Він пояснив, що просив уточнити деталі по випробувальному терміну том, що те, що рекрутер пропонував по телефону після радісного погодження мене на посаду і умови в оффері трохи відрізнялися одне від одного. Також в оффері зазначені тільки «дві стрічки обов’язків — роби звіти, наповнюй двх», Микола. А ще у кандидата викликали питання нечіткі умови проходження випробувального терміну з акцентом на те, що «все залежить від людини».
Кандидат оприлюднив скріни переписування з рекрутеркою, який після спілкування і вердикту про те, що компанія не готова прийняти на роботу такого допитливого кандидата, заблокувала Миколу в Telegram.
А ще побажала йому «навчитися вітатися і не шокати».
Після блокування мене в ТГ, вишенькою на торті було удати ніби «це не ти мене кинув, а я тебе» і подзвонити о 23 годині пʼятниці, щоб звернути увагу на остаточну крапку в діалозі», — розповів Микола.
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.
«Незнання англійської можна пробачити тільки двірнику». HR в LinkedIn запитала про те, навіщо публікувати вакансії англійською. Ось що відповіли айтішники
HR з Дніпра Любов Ковалевська в LinkedIn обурилася тим, що компанії виставляють вакансії на джоб-сайтах англійською мовою. Айтішники швидко пояснили, в чому справа.
«Сталася ситуація, якої не мало бути». Genesis втрапив у репутаційний скандал, дозволивши рекрутерам використовувати свій бренд для найму. На що жаліються кандидати
Розробник Нікола Щупило опублікував в LinkedIn сріншот переписки з рекрутеркою, що представилася від імені компанії IntellectoKids та холдингу Genesis, який викликав дискусію серед користувачів спільноти.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі
оффер без суми - це не оффер, а сміття і фількіна грамота.
варто не замазувати імена і назви компаній, а робити цю ганьбу публічною.
Ну це не дивно, коли переписку вести в телезі 😅