Відділ новинДопомога
3 травня 2022, 12:43
2022-05-03
Практична онлайн-конференція волонтерам для волонтерів Volunteering Nation відбудеться вже 6 травня. Вона замінить iForum
Компанії KOLO, iForum, Parimatch Tech та Help Lab International Charity Foundation об’єднались та запрошують на Volunteering Nation. Це практична онлайн-конференція волонтерів України, на якій об'єднуються профі різних напрямків задля допомоги починаючим волонтерам та обміну досвідом.
Компанії KOLO, iForum, Parimatch Tech та Help Lab International Charity Foundation об’єднались та запрошують на Volunteering Nation. Це практична онлайн-конференція волонтерів України, на якій об'єднуються профі різних напрямків задля допомоги починаючим волонтерам та обміну досвідом.
Захід відбудеться 6 травня о 12:00 онлайн. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.
На конференції планують обговорювати юридичні аспекти волонтерської діяльності, як виживати без грошей, підтримки і команди, як побудувати взаємини з «китами» і чому це важливо, як створити ефективний волонтерський проєкт з нуля та багато іншого.
«Ми ставимо перед собою дві важливі мети: знання та привернення уваги до волонтерської діяльності. Перша — надати один одному практичний інструментарій та поділитися корисним досвідом. Коли сьогодні вся країна стоїть на захисті нашої свободи, кожен на своєму фронті, вже є чимало досвідчених волонтерів, що пройшли свій шлях та можуть підказати, як прискоритись та діяти ефективно. Друга — ми хочемо привернути увагу світової спільноти, аби представити не лише нашу українську завзятість та взаємодопомогу, а й показати проекти для підтримки. Саме тому конференція буде транслюватися і англійською мовою», — зазначає Сергій Бережний, співзасновник KOLO.
Серед спікерів — Сергій Притула; Рей Астафічев, Co-Founder KOLO; Денис Довгополий, Unicorn Nest; Катерина Білоруська, Chairwoman у Parimatch Foundation Ukraine; Кирило Долімбаєв, «Доброго ранку, ми з Маріуполя!»; Анна Мотрук і Тетяна Давидова з Parimatch Tech, Юлія Петрик та Марк Савчук, PR Army, Анастасія Тиха, Dom.Hvostov та інші. Ведучим стане актор, теле-радіоведучий та стендапер Володимир Остапчук.
Організатори:
KOLO — група топ-менеджерів з IT-індустрії, які об’єдналися, щоб допомогти українській армії. Ми знаходимо, купуємо та відправляємо дрони, тепловізори, бронежилети та інше спорядження солдатам ЗСУ у пекельні точки.
Parimatch.Tech — міжнародна продуктова it-компанія, що розвиває бренд Parimatch і надає технологічні та маркетингові рішення для індустрії розваг по всьому світу. З першого дня війни компанія розгорнула волонтерський штаб та системно допомагає не тільки своїм командам і їхнім родинам, а й усім, хто цього потребує: з евакуацією, логістикою, гуманітаркою та засобами захисту ТрО і ЗСУ.
IForum — найбільша в Україні IT-конференція про ідеї та людей, що існує вже 13 років. Місце, де можна зустріти інвесторів, керівників корпорацій, маркетологів, зірок ІТ-світу, креаторів, футурологів, нових та давніх знайомих.
Help Lab International Charity Foundation — допомагаємо армії та територіальній обороні з військовим спорядженням по всій лінії фронту
«Волонтерство — це ще один проєкт та клієнт». Три яскраві історії співробітників EPAM, які допомагають армії та людям
Вже понад 50 днів кожен свідомий українець робить свій внесок у перемогу — хтось воює і захищає країну, хтось підтримує на плаву економіку, хтось у лавах IT-армії допомагає доносити правду про війну усьому світу, і майже кожен чинний своїх можливостей допомагає армії фінансів та матеріально. Одночасно українці стали нацією волонтерів, які допомагають воїнам, допомагають переселенцям, підтримують одного. Одні донатять, інші шукають і закуповують потрібні товари, треті — одягають і годують людей, що прибули з гарячих точок… Сьогодні розповідаємо три яскраві історії про волонтерський досвід співробітників найбільшого IT-аутсорсера в Україні — компанії EPAM.
Добрі справи українських волонтерів у Лісабоні: центр для дітей-переселенців
Мене звати Таня, мені нещодавно виповнилось 25. Я працюю тім лідом у команді копірайтингу міжнародної компанії Belkins і, з недавнього часу, виконую роль операційного директора (COO) в благодійному центрі Baby Shark, створеному для допомоги українським дітям, які потрапили до Лісабону через війну. Власне, про цей проект я б і хотіла розказати, бо сьогодні він вартий не аби-якої уваги і підтримки. Baby Shark — це неприбуткова організація, мета якої допомогти українським жінкам і їхнім дітям віком від 3 до 6 років інтегрувати в португальське суспільство і пережити травматичний досвід війни. Ми хочемо надати дітям безпечний простір для творчості та розвитку, а їхнім мамам — можливість і час для роботи або її пошуку.