💳 Кожен. Повинен. Мати. Trustee Plus: криптогаманець і європейська платіжна картка з лімітом 50к євро 👉
Марія БровінськаРобота
25 грудня 2021, 11:20
2021-12-25
Новорічна феєрія в офісах IT-компаній. Які ялинки прикрашають комфортні офіси айтішників
До Нового року лишився всього лиш тиждень. Новорічний настрій літає у повітрі, усі готуються до свята, обмінюються подарунками та чекають на новорічне диво. Підтримати дух свята традиційно вирішили і роботодавці, облаштувавши в офісах компаній красиві святкові локації, в центрі яких зазвичай зелена красуня — ялинка.
dev.ua вирішив показати читачам, які ялинки цьогоріч прикрашають офіси великих IT-компаній. Запрошуємо до нашої новорічної галереї.
«Хоча більшість наших колег продовжують працювати з дому, все ж є й такі, які відвідують офіси. Тому святковий настрій ми забезпечили в кожному, навіть найменшому офісі», — зазначають у найбільшому аутсорсері країни компанії EPAM. Тут для співробітників підготували справжню новорічну диво-локацію.
Ось так виглядає ялинка в столичному офісі Luxoft.
Ось така ялинка в офісі GlobalLogiс.
Ялинка в офісі Ciklum виглядає так.
Святкове дерево в компанії Intellias вилядає так.
В Ajax ялинок навіть декілька.
Ось так гармонійно і з брендованими прикрасами вбрана ялинка в офісі Eleks.
Калейдоскоп новорічних красунь — в офісі Genesis.
Ось під такою ялинкою шукатимуть подарунки співробітники в офісі Sigma Software.
А така новорічна красуня радує співробітників Capgemini Engineering.
Напередодні свят Ubisoft Ukraine прикрасила офіс у Києві зимовими декораціями. Спеціально для головної ялинки студії були створені кастомні дерев’яні іграшки у вигляді геймпадів, логотипу та кролика з франшизи Rabbids, що є одним із найбільш упізнаваних героїв Ubisoft. Набір із цих іграшок отримав також і кожен із членів команди. Для створення святкової атмосфери в офісі було використано понад 600 подарункових коробок, що за оформленням нагадують пакунки з новорічними подарунками для співробітників.
А в компанії Zakaz.ua, що наразі готується до продажу іспанській Glovo, святкова атмосфера створена у кожному куточку. Тут встановили не одну, а кілька красивих новорічних ялинок.
Ось так виглядає офісна ялинка в офісі компанії Jooble.
З компанії Intetics нам надіслали відразу три ялинки — з київського, харківського та одеського офісів.
А так прикрасили свій офіс перед Новим роком співробітники WePlay Holding та TECHIIA.
Наразі не всі опитані dev.ua компанії надали фото своїх новорічних красунь. Тому матеріал доповнюватиметься. Розкажіть нам, яка ялинка прикрашає ваш офіс? Пишіть на [email protected].
«У США тестувальник може отримувати $100 000 і навіть $500 000 на рік». Історія релокейту дніпровської IT-родини, де чоловік працює в EPAM, а дружина влаштувалася в Tesla
Марк і Вікторія Терещенки — IT-подружжя. Він працює на позиції Lead Test Automation Engineer у компанії EPAM, вона — Software QA Engineer у Tesla. У серпні 2021 року пара разом з 1-річним сином здійснила релокейт до США за L візою. Ми зв’язалися з українською родиною та поговорили про труднощі переїзду, зарплату в Америці та специфіку роботи в компанії Ілона Маска.
«Не женіться за топчиком, який ви зможете придбати колись потім». Program Manager Luxoft не мислить свого життя без велопокатушок. Ось його поради бажаючим долучитися
«Навколо IT» — нова рубрика, в якій ми збиратимемо все корисне для життя айтішника, яке не стосується його роботи. Виявляється, у айтішників різні хобі. Ми вже писали про айтішників-бігунів, плавців, художників, музикантів, танцівників, а також заводчиків собак.
Герой сьогоднішнього матеріалу ― Максим Мох, Program Manager, який захоплюється велоспортом і знає про нього майже все. dev.ua Максим розповів, як обирав своє захоплення та дав поради, як і де краще займатися велоспортом.
«Я не шукав роботу, мене звабили. Team Lead мене змусили стати». Історія Senior AQA, який увійшов в IT у 39 років, і вже 10 років про це не жалкує
Діма Наумов — Senior AQA в Capgemini Engineering. 10 років він працює тестувальником, і готовий ламати всі можливі стереотипи про вхід в IT. Діма став айтішником у 39 років, залишивши успішну кар'єру в фінансовому світі та продажах.
Свою історію чоловік розповів dev.ua.
«Моя фінансова мета — накопичити $1 000 000, щоб мати пасивний дохід і жити на нього». Як айтішники витрачають гроші та в що інвестують
Зарплата айтішників в Україні — одна з найвищих. І ІТ-галузь під час війни — єдина галузь, яка зростає, попри війну. А айтішники — серед тих, хто найактивніше підтримують армію. Середній місячний донат айтішника становить 10% від зарплати, або $270. dev.ua вирішив розпитати айтішників, куди вони витрачають гроші й у що інвестують під час війни.