ШІ-платформа для психічного здоровʼя Clearly перемогла на Ukrainian Tech Day в Барселоні
У Барселоні під час Ukrainian Tech Day на конкурсі стартап-пітчів минулого тижня переможцем стала команда Clearly, яка розробляє технологічну платформу, що з'єднує психотерапевтів з клієнтами.
У Барселоні під час Ukrainian Tech Day на конкурсі стартап-пітчів минулого тижня переможцем стала команда Clearly, яка розробляє технологічну платформу, що з'єднує психотерапевтів з клієнтами.
«Ця перемога — це більше, ніж просто визнання — це ворота до нових можливостей», — повідомив CEO стартапу Дмитро Мараховський. Стартап отримав можливість участі у Catalyst Tech Week 2025, 2-тижневій програмі наставництва в штаб-квартирі Glovo в Yellow Park у Барселоні. Дмитро також підкреслив, що Іспанія є дуже перспективним ринком, і його розвиток зараз є пріоритетом для Clearly.
Пітчинг, організований за підтримки Glovo та Ukrainian Startup Fund під час Mobile World Congress 2025, проходив між 200 представниками українського та іспанського технологічних секторів для спілкування, співпраці та вивчення нових можливостей.
Нагадаємо, влітку 2024 року Clearly став одним з 9 українських стартапів, які отримають гранти від Google у 2024. Пізніше у вересні минулого року за результатами відбору 12 українських техкомпаній, серед яких був і Clearly, представляли Україну на торішньому TechCrunch Disrupt, який проходив з 28 до 30 жовтня у Сан-Франциско.
Вас також кусають комарі? Розповідаємо про пристрій від українських стартаперів, який може цьому зарадити
Як зауважив нещодавно один військовий, якой побажав залишитись невідомим, орки, може, й не поцілять, а комарі точно зʼїдять. І від них потерпають зараз багато українців.
Позбавитись від комарів назавжди ефективно й екологічно допоможе гаджет Mosqitter. Цей стартап заснували дві українки — Анастасія Романова та Ольга Дьячук.
Ми вирішили нагадати, що може Mosqitter, про принципи його роботи та особливості, на злобу дня.
(текст від 21 жовтня 2021 року)
Кнопка здоров'я. Українці розробили систему, яка рятує пацієнтів стаціонару від смерті. Вони - переможці IT Arena Lviv 2022
Медичний психолог, який переїхав в Україну з Москви в 2014 році, Іван Осадчий, придумав систему, яка допомагає медсестрі і пацієнтові не втратити один одного в стаціонарі. Його стартап knopka вже працює в декількох лікарнях понад три роки не лише в Україні, а й у Польщі.
Повторюємо історію стартапу-переможця IT Arena Lviv 2022. Текст від 28 вересня 2022 року.