🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Олег ОнопрієнкоГаряченьке
20 березня 2025, 17:22
2025-03-20
Медстрахування, навчання та відпочинок: які бенефіти справді цінують українські айтівці?
Медичне страхування залишається ключовим бонусом для багатьох IT-фахівців, але не для всіх. Skylum і VP Team з’ясували, які переваги мають найбільший попит і для кого вони справді критичні.
Медичне страхування залишається ключовим бонусом для багатьох IT-фахівців, але не для всіх. Skylum і VP Team з’ясували, які переваги мають найбільший попит і для кого вони справді критичні.
Серед привілеїв, які надають компанії найбільш бажаним залишається медичне страхування. Майже всі поставили цей показник на перше місце, за винятком Solution Architect, для 50% яких страховка є важливою. Не схильні розглядати медичні бенефіти інженери штучного інтелекту/машинного навчання та Full-Stack. Усього 58% вважають цей бонус важливим. Product Owner і Product Designer також схильні менше розглядати страхування як ключовий бенефіт, 65% і 62% відповідно. Для кого медичне страхування є найбільш привабливою додатковою вигодою — це 100% RnD інженерів і продуктові аналітики.
Хоча наявність навчання англійської мови є одним із найменш привабливих бенефітів, для 19% продуктових дизайнерів і 15% проєктних менеджерів додаткове навчання іноземної є перевагою. Загалом, що стосується додаткової освіти в компаніях, саме ці категорії фахівців зазначили про її важливість — 81% продуктових дизайнерів і 67% проєктних менеджерів. Найменш схильні до навчального процесу розробники мобільних додатків і продакт-менеджери з показниками 33% і 37% відповідно.
Що стосується позаробочих активностей, для 43% продуктових маркетингових аналітиків є важливим розслабитись у колі колег. Охоче складуть їм компанію 39% Product Owner'ів, 28% продукт менеджерів і 25% щасливих і забезпечених Solution Architect.
Solution Architect’и також не проти взяти додатковий вихідний зі збереженням грошового забезпечення. Для 60% архітекторів є важливим мати гнучкість у відпочинку. Інженери Al/ML найменше турбуються про перевагу додаткового дей-оффа, всього 8%.
Раніше ми публікували, хто з айтівців виявився найщасливішим на своїй посаді, а кому варто задуматися про зміну місця роботи.
Стипендії, щоб «побалувати себе», «відпустки через лапку», бонус у $500 для тих, хто ходить в офіс тричі на тиждень. Стартапи засипають працівників бенефітами попри те, що техгіганти їх всіляко урізають. Що відбувається?
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.
Репост новин змушує нас вважати себе розумнішими, але це не так. З лідерами думок теж працює, показує нове дослідження
Обмін новинними статтями з друзями та підписниками в соціальних мережах спонукає людей думати, що вони знають про теми цих статей більше, ніж вони знають насправді. І це працює з активними користувачами Facebook, що ставить під сумнів обізнаність ваших улюблених лідерів думок. Про це свідчить дослідження вчених з Техаського університету в Остіні. До речі, обов’язково покажіть цю статтю своїм друзям і репостніть у соцмережах.