UNIT.City — місце, де люди працюють... КРАЩЕ! Обирай свій простір просто зараз 👉
Вікторія ГорбікТаке життя
29 жовтня 2024, 10:56
2024-10-29
«Ця бульбашка — вона здулася». CEO robota.ua спрогнозував зарплати в IT
Генеральний директор robota.ua Валерій Решетняк повідомив в інтервʼю для dev.ua про зміни на ринку праці в Україні під час війни, зокрема в IT-секторі. Ось його прогнози на найближче майбутнє.
Генеральний директор robota.ua Валерій Решетняк повідомив в інтервʼю для dev.ua про зміни на ринку праці в Україні під час війни, зокрема в IT-секторі. Ось його прогнози на найближче майбутнє.
«Цей перегрів, який у нас відбувся в цій сфері, ця бульбашка — вона здулася. І цей тренд на багато років уперед. Такого ринку, який був у 2019 році, на мій погляд, уже не буде», — підкреслює Валерій Решетняк.
За його словами, тому зарплата айтівця й неайтівця в Україні буде поступово вирівнюватися. Зокрема, він наводить приклад США, де гарний сейлз-менеджер заробляє $100 000 на рік, а гарний розробник — від $50 000 на рік. «Тобто сейлз заробляє більше, ніж айтівець», — акцентує менеджер.
Це підтверджують і глобальні тенденції в IT-секторі, які відзначає Валерій Решетняк. За його словами, на нас глобально впливають: збільшення пропозиції фахівців із країн Азії та зміну попиту на певні спеціальності.
«Потреба в кількості айтівців глобально не збільшується. Спеціалісти зі штучного інтелекту потрібні, але не в такій кількості», — пояснює Валерій Решетняк.
До того ж як підкреслює Валерій, глобальна конкуренція за робочі місця айтівців підсилюється.
«У нас є опція, яка надає можливість кандидату приховати персональні дані та почати спілкування з рекрутером анонімно». Інтерв’ю із СEO robota.ua про рекрутинг до ЗСУ
Хочу заробляти більше. Як айтішники просять про підвищення зарплати
На форумі DOU розробники обговорюють досить чутливу тему — підвищення зарплати. Один із користувачів форуму задався питанням про те, що треба зробити, щоб заробляти більше грошей за ту саму роботу. «Я з’ясував, що людям, які роблять рівно стільки, скільки я (точно таку ж роботу з такою ж якістю в такі ж терміни), уже платять більше. Мені не треба, щоб мені роботи докинули, мені треба просто грошей», — пояснює автор дискусії.
PHP-розробник каже, що у Work.ua йому не виплатили понад $5000 зарплати, а після розголосу намагалися схилити до написання заяви на звільнення за власним бажанням
Інженер-програміст у компанії «Реактор» (Work.ua) Микола Цуркан на форумі DOU розповів історію про те, як його роботодавець не виплачує обумовлену в офері зарплату, схиляючи розробника до того, щоб той написав заяву на звільнення за власним бажанням.
Дизайнерка Kode Technologies жаліється, що роботодавець не виплачує зарплату за квітень і травень, а також ігнорує її звернення щодо звільнення з компанії
Скільки заробляють айтішники в GameDev. Спойлер — менше, ніж інші: 5 цікавих графіків
Медіанні зарплати розробників у геймдеві дещо нижчі за зарплати розробників загалом, ідеться у свіжих результатах зарплатного опитування DOU. У червні 2022 року середня сума заробітку склала $3293 за загальної на ринку сумі в $3400.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі
Пан Решетняк висловив своє бачення, але він або не розуміє специфіки ІТ або вводить в оману, говорячи від 50 тис. у США. Тут усім видно, що він не є експертом у галузі ІТ. Запитання про персктиви краще ставити спеціалістам з dou.ua. А Решетняк, видно, краще знає про перспективи продажників.
Подруга переїхала прямо з універу в Остин, Техас, прямо на 228тис зарплату Юриста. Аж в 4.5 разів більше ніж каже пан решетняк у ІТішнтка відклад. То шо бульбаша юристів уже в США, чт ше ні. Всі йдемо в юристи, як в 2000тисячних? Чи бульбашка....
На якому сайті Юристи работу шукають? Пан решетняк, тим сайтом не керує також?)
Всі розмови про зарплати від людей які давно про неї забули...дуже цікаво...як тільки стаєш роботодавцем в Україні...одразу починаєш пояснювати чому зарплати малі і мають такими залишатися... Самі собі моральну лазейку малюють..."бульбашка", "оптимізація", "...я не торгую рабами...я бизнес."
Ця бульбашка схлопується з ... та скільки себе пам'ятаю
50тис зарплата гарного розробника в США 😂 Припиніть цитувати ідіотів)
Пан Решетняк висловив своє бачення, але він або не розуміє специфіки ІТ або вводить в оману, говорячи від 50 тис. у США. Тут усім видно, що він не є експертом у галузі ІТ. Запитання про персктиви краще ставити спеціалістам з dou.ua. А Решетняк, видно, краще знає про перспективи продажників.
Завжди підозрював, що rabota.ua для колхозників. Пан Решетняк щось продає?!)
Подруга переїхала прямо з універу в Остин, Техас, прямо на 228тис зарплату Юриста. Аж в 4.5 разів більше ніж каже пан решетняк у ІТішнтка відклад. То шо бульбаша юристів уже в США, чт ше ні. Всі йдемо в юристи, як в 2000тисячних? Чи бульбашка....
На якому сайті Юристи работу шукають? Пан решетняк, тим сайтом не керує також?)
Всі розмови про зарплати від людей які давно про неї забули...дуже цікаво...як тільки стаєш роботодавцем в Україні...одразу починаєш пояснювати чому зарплати малі і мають такими залишатися... Самі собі моральну лазейку малюють..."бульбашка", "оптимізація", "...я не торгую рабами...я бизнес."
Тупий придурок