🚀💳 Trustee Plus - більше ніж криптогаманець з європейською платіжною карткою. Спробуй 👉
Вікторія ГорбікВійна
10 червня 2024, 14:27
2024-06-10
У застосунок «Повітряна тривога» від Ajax Systems та Stfalcon інтегрували техніки психологічної самодопомоги. Ось, як ними можна скористатись
Відтепер у застосунку «Повітряна тривога», який розробили фахівці технологічної компанії Ajax Systems та української ІТ-компанії Stfalcon, можна знайти набір вправ для підтримки ментального здоровʼя.
Відтепер у застосунку «Повітряна тривога», який розробили фахівці технологічної компанії Ajax Systems та української ІТ-компанії Stfalcon, можна знайти набір вправ для підтримки ментального здоровʼя.
Про Ajax Systems
Ajax Systems — найбільший у Європі виробник систем безпеки з можливостями розумного будинку. Продуктове портфоліо налічує понад 70 бездротових і дротових пристроїв для приміщення й вулиці. Сьогодні Ajax захищає понад 2 млн користувачів у 169 країнах.
Про Stfalcon
Stfalcon — українська ІТ-компанія, яка 14 років займається розробкою вебсервісів і мобільних застосунків для бізнесу та стартапів. Перевага компанії — налагоджені ефективні комунікації між усіма учасниками проєктів.
Про інструменти MentalHealth
Після відбою повітряної тревоги у однойменному застосунку, який розробили фахівці технологічної компанії Ajax Systems, буде надходити питання «Ти як?».
«На жаль, наш застосунок став одним з факторів тривожності у повсякденному житті українців. Тож ми почали задумуватися про варіанти зниження цього негативного впливу, щоб підтримати ментальне здоров’я нації. Додавання технік самодопомоги — один з перших кроків в цьому напрямку», — повідомив Степан Танасійчук, засновник IT-компанії Stfalcon, автор ідеї і керівник проєкту «Повітряна тривога».
Як це працює
Повідомлення дає доступ до підрозділу «Аптечка психологічної самодопомоги», де можна знайти поради для дорослих, дітей та ветеранів, техніки допомоги, ігри та вправи для стабілізації емоційного стану, а також контакти спеціалістів. Окрім цього є методичка з порадами про те, як підтримати людей з досвідом війни.
Інгрегровані у застосунок техніки самодопомоги з Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, допоможуть стабілізувати емоційний стан під час повітряної тривоги, вибухів чи інших стресових ситуацій.
Щоб знайти запропоновані техніки у застосунку, потрібно:
Зайти у розділ «Корисне».
Внизу екрану, обрати одну з тем.
Натиснути «Детальніше» для отримання методички.
Крім того, у розділі «Корисне» є посилання на ігровий симулятор LifesaverSIM, де можна отримати знання з домедичної допомоги й тактичної медицини.
Важливо! Щоб отримати доступ до технік психологічної самодопомоги, потрібно оновити застосунок. Це може відбуватись автоматично, або потрібно оновити його вручну чи встановити повторно. Відсьогодні оновлення поступово ставатиме доступним всім користувачів iOS та Android.
Про застосунок «Повітряна тривога»
Застосунок «Повітряна тривога» розробили компанії Ajax Systems та Stfalcon за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.
У 2022 році для озвучання в застосунку використовували голос колишнього радника офісу президента Олексія Арестовича, але розробники помітили певний відтік користувачів.
В липні 2023 року розробники повідомили, що завдяки застосунку «Повітряна тривога» від Ajax Systems та Stfalcon вдалося зібрати понад 10 млн грн, які спрямували на проєкт «Армія дронів».
В лютому цього року «Повітряна тривога» оновився до версії 6.0, тепер він надсилатиме попередження про підвищену небезпеку в окремих містах та громадах. Крім того, наразі з його допомогою можна отримати попередження про ракетні удари, артилерійські обстріли, вуличні бої, радіаційну, хімічну загрози, стихійні лиха та важливі сповіщення від ОВА та Цивільного Захисту України.
Застосунок завантажили вже понад 26 млн разів та активно використовують більш ніж 6 млн користувачів. Він став зручним і надійним інструментом інформування про небезпеки в Україні.
«Тестове завдання — це 50-70% враження від кандидата». Засновник Ajax Systems називає себе певною мірою рекрутером. Ось як Конотопський наймає співробітників
Підключай Megogo зі знижками за акційними тарифами.
Спорт, сім'я, канабіс, меми та фінансова подушка. Що допомагає айтішникам долати стреси та надихатися під час війни
Війна залишила відбиток на житті та психіці кожного українця. Зриви, депресії, апатія, поганий настрій і нав’язливі сумні думки стали супутниками всіх, хто побачив і відчув війну. А вимушені переїзди, розлука з родиною або відокремлена робота на самоті тільки підсилюють цю тенденцію. Розкажіть нам, як ви справляєтесь зі стресами та поганими думками під час війни, які інструменти використовуєте, як відволікаєтеся?
Як поводитися і що робити, коли мій світ навкруги мене рушиться і здається, що майбутнього нема: поради психолога
Коли стикаєшся з жахливим і неочікуванним, першою реакцією є шок. Він триває від пари годин до кількох днів. А потім повертаються базові емоції і можливий вихід у різні стани. Як жити в такій реальності, пояснює практичний психолог вiд MeClee Катерина Панасюк, яка як і тисячі інших українців виїхала з різних міст, тікаючи від війни.