🚀 Trustee Plus - картка європейського банку і криптогаманець. Встанови додаток 👉
Вікторія ГорбікРобота
20 червня 2024, 12:41
2024-06-20
UPD. Ексспівзасновник маркетинг-стартапу Adsme, який пропонував $2500 за допомогу у пошуку роботи, отримав офер через тиждень після оголошення
UPD. Через тиждень після того, як колишній кофаундер української маркетингової компанії Adsme Данило Орлов повідомив, що шукає роботу і готовий заплатити рекрутерам за пропозицію роботи, він отримав офер. Данило акцентував, що пропонувати гроші, щоб тобі допомогли в працевлаштуванні — це добре. Ось, що ще відомо про процес.
«Заплачу рекрутеру $2500 за прийнятий офер. Це не звичайна пропозиція, оскільки я не шукаю співробітників, а хочу отримати офер», — написав в Linkedin Данило Орлов.
Він навів паралелі з топовими спортсменами, з якими себе асоціює, і пропонує рекрутерам у якості «агентів» просунути «свого підопічного (тобто Данила — прим. ред.) в різні клуби й підписувати його на найкращі умови».
Данило повідомив, що після того, як більше 3 місяців тому він продав свій стартап Adsme, був занурений у тотальний відпочинок, «оскільки продаж стартапу — дуже виснажливий процес».
«Тепер я набрався сил і хочу допомогти системній компанії стати кращою з точки зору маркетингу», — пише він.
Данило називає себе бізнес-активом, та, серед скілів, зазначив, що може зібрати команду з маркетингу, продукту, розробки та рекрутингу за 2 тижні для вирішення бізнес-цілей.
UPD 20.06.2024 року 12:24 «Я отримав топ-офер за 1 тиждень пошуку», — повідомив в черговому пості Данило.
Тепер колишній співвласник стартапу частина команди B2B-екосистеми TeqID Connect. За його даними, з моменту публікації поста він отримав:
42 000 унікальних переглядів поста,
18 заброньованих інтерв’ю (це більше, ніж за все моє життя),
4 офери, які відхилив,
2 пропозиції стати кофаундером,
величезний інтерес від HR та рекрутерів,
1 офер, який прийняв.
Крім того, Данило поділився інсайтами всього процесу:
Пропонувати гроші, щоб тобі допомогли в працевлаштуванні — це добре, робіть так само і не зволікайте на цих «розумників» (хоча наш ринок не зовсім адекватно на це відреагував).
Якщо немає метчу з фаундером, навіть не намагайтеся продовжити спілкуватись, це лише вас виснажить.
Зрозумійте, що ви як спеціаліст потрібні бізнесу не менше, ніж ця робота потрібна вам.
Не звертайте увагу на слова 70% рекрутерів, вони, як правило, не розуміють сферу та те, що ви робите, і не розуміють реальну потребу бізнесу (розповім пізніше, як мене рекрутер відсіяв, а я потім познайомився з фаундером і отримав роботу на чек вищий, ніж планував).
«Пастка початківця». 5 найпоширеніших помилок джунів на співбесідах та як їх уникнути
Напевно, кожен хоч раз у своєму житті переживав ситуацію, коли після співбесіди замість запрошення на роботу приходила відмова. «Як же так? Це несправедливо!», — чимало з нас корили долю і не розуміли, що пішло не так. Катерина Нікітіна, SoftServe IT Academy Recruiter, розповіла про п’ять найпопулярніших помилок кандидатів-початківців на співбесідах.
Два місяці пошуків, 80 відгуків, 12 співбесід і два офери. Як айтішник з Козятина із сертифікатом Google та двома пет-проєктами роботу шукав
Айтішник-початківець Максим Наталчук поділився в LinkedIn власним досвідом пошуку роботи. Хлопець, згідно профілю, працює National Information Management Officer (Data Analyst) в компанії iMMAP. Але омріяному оферу передував непростий шлях. З дозволу автора dev.ua публікує історію Максима про пошук роботи в IT.
Як скласти ідеальне IT-резюме для іноземного роботодавця: поради кар'єрної консультантки
Кар'єрна консультантка Юлія Шишенко в LinkedIn зауважила, що часто отримує запит від українських кандидатів із проханням створити резюме для конкретної країни. «Дуже часто кандидати вірять, що у конкретних країнах є власні суворі вимоги до резюме, і кандидату без них відмовлять, навіть якщо він підходить на вакансію», — повідомляє вона.
Хочете повідомити важливу новину? Пишіть у Telegram-бот
Головні події та корисні посилання в нашому Telegram-каналі